Poradnia Rehabilitacji Nietrzymania Moczu
Stworzona przez nas Poradnia Rehabilitacji Nietrzymania Moczu gwarantuje wdrożenie profesjonalnego leczenia, w pełni dostosowanego do potrzeb Naszych Pacjentów. Metody leczenia wykorzystane w Poradni Rehabilitacji Nietrzymania Moczu oparte są na najnowszych doniesieniach z zakresu terapii schorzeń układu moczowo - płciowego. Nad przebiegiem całości leczenia czuwa zespół wybitnych specjalistów urologii i rehabilitacji, którzy przez wiele lat zdobyli doświadczenie w krajowych
i zagranicznych ośrodkach, szkoląc się pod okiem najlepszych profesjonalistów.

Leczenie zachowawcze nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn to postępowanie terapeutyczne bez ingerencji chirurgicznej.

Pomagamy nie tylko kobietom borykającym się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, ale również chorym po radykalnej prostatektomii (operacyjnym leczeniu raka prostaty). Stosujemy metody fizjoterapeutyczne, obejmujące terapię behawioralną, różne formy stymulacji mięśni dna miednicy oraz spersonalizowane ćwiczenia fizyczne.

Stosujemy wielopłaszczyznową terapię, dzięki której możliwe jest pozbycie się problemu bezwiednego gubienia moczu, dzięki czemu możliwy będzie powrót do wszystkich ulubionych aktywności.

Ćwiczenia mięśni dna miednicy prowadzone przez wybitnego rehabilitanta z dużym doświadczeniem w terapii wstydliwego problemu nietrzymania moczu, pozwolą na powrót do normalności.
Made on
Tilda