Poradnia Śródmiąższowego Zapalenia Pęcherza
i Pęcherza Nadaktywnego
Na mapie Polski i w Europie niewiele jest miejsc, które tak szczegółowo i dogłębnie zajmują się leczeniem Pęcherza Nadaktywnego i Śródmiąższowego Zapalenia Pęcherza. Poradnia prowadzona jest przez wybitnych specjalistów urologów, którzy przez lata zdobywali swoje doświadczenie w skutecznym leczeniu tych uciążliwych dla pacjentów jednostek chorobowych.

Oferujemy holistyczne i bardzo spersonalizowane podejście do każdego przypadku. Posiadamy kompleksową diagnostykę
i leczenie tych złożonych problemów zdrowotnych. Nasza terapia opiera się na poznaniu przyczyn schorzeń, co pozwala dopasować leczenie do pacjenta. Wyróżnia nas od innych ośrodków sposób leczenia, zgodny z rekomendacjami według wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU). Zastosowane leczenie odbywa się przy pomocy leków doustnych oraz przy użyciu wlewek dopęcherzowych. W swojej ofercie dysponujemy również możliwością wykonywania zabiegów z użyciem toksyny botulinowej (BOTOX) do pęcherza moczowego. Zadowolenie
z rezultatów leczenia Naszych pacjentów jest najlepszą rekomendacją zastosowanych metod. Pracujemy tylko na najnowocześniejszych, bezpiecznych i atestowanych urządzeniach, co gwarantuje najwyższą skuteczność zabiegów.
Made on
Tilda