Euromedica - Nowoczesna Medycyna.
Europejskie Standardy!

Ginekologia

Umów się na wizytę

Czym się zajmujemy?

PROFILAKTYKA

Bardzo ważna w naszej pracy, regularne badania cytologiczne szyjki macicy, badanie USG piersi oraz standardowe badanie ginekologiczne pozwalają na wczesne wykrycie wielu schorzeń narządu rodnego, oraz na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Przy początkowych stadiach wielu chorób, włącznie z nowotworowymi wcześnie postawiona diagnoza i odpowiednie leczenie gwarantują całkowity powrót do zdrowia.

LECZENIE INFEKCJI UKŁADU MOCZOWO PŁCIOWEGO

Wykonujemy kompleksową diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową. Pomagamy również pacjentkom zmagającym się z nawracającymi, trudnymi do leczenia infekcjami.

DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA

Wykonujemy USG ginekologiczne, które pozwala na wykrycie patologii w obrębie miednicy mniejszej takich jak: guzy i torbiele jajników, mięśniaki macicy, polipy endometrialne i inne. Wykonujemy również USG piersi. Każda kobieta po ukończeniu 25 roku życia powinna profilaktycznie wykonać takie badanie, celem oceny budowy piersi oraz zawartości dołu pachowego. Ewentualne wykryte zmiany klasyfikujemy jako łagodne, wymagające jedynie obserwacji lub jako podejrzane. W takiej sytuacji kierujemy pacjentkę do dalszej diagnostyki histopatologicznej. U pacjentek starających się o zajście w ciąże wykonujemy również monitorowanie owulacji.

ANTYKONCEPCJA

Zajmujemy się doborem skutecznych, a co najważniejsze bezpiecznych dla pacjentki metod antykoncepcji. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdej z pań. Dobór antykoncepcji poprzedzony jest wizytą, na której omawiamy ogólnodostępne metody zapobiegania ciąży i razem z pacjentką wybieramy najbardziej optymalną z nich. Zakładamy również wkładki domaciczne.

PROWADZENIE CIĄŻY

Zajmujemy się zarówno prowadzeniem ciąży fizjologicznej, jak i ciąży wysokiego ryzyka, powikłanej takimi schorzeniami jak: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca. Zapewniamy kompleksową opiekę, od momentu potwierdzenia ciąży aż do jej rozwiązania.

Specjaliści

Ginekolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Wykonuję USG ginekologiczne, USG ciąży oraz USG piersi.

Zobacz profil
Ginekolog

Priorytetem w jej pracy jest nie tylko wnikliwe badanie, ale przede wszystkim poświęcenie odpowiedniego czasu na rozmowę i dobry wywiad, które owocują na późniejszej ścieżce leczenia.

Zobacz profil

Nasze centrum

Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej Euromedica jest kliniką , w której głównym celem jest zapewnienie pacjentom do najnowszej wiedzy i terapii, zgodnie z EBM oraz wynikami badań naukowych. Nasi lekarze , dla których medycyna to pasja, wyzwanie intelektualne i największa przygoda, poza leczeniem zajmują się researchem, włączając do terapii swoich pacjentów leczenie, zgodnie z europejskimi i światowymi wytycznymi. , wzbogacone o praktyczną implementację do leczenia zleceń z najnowszych badań naukowych. Pacjenta traktujemy zawsze jako całość , nie leczymy pojedynczych narządów a organizm w całości , wierząc że u podłoża wielu chorób leży konkretne biochemiczne , metaboliczne lub fizyczne zaburzenie.

Opinie pacjentów

Polecam Panią doktor Martę Wójcik

Przyjazna atmosfera, wszystko wyjaśnione w zrozumiały sposób. Bardzo dobre podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Badania przeprowadzone bez uczucia dyskomfortu. Dziękuje.

Przemiła atmosfera, Pani Marta wyjaśniała wszystkie badania, dokładnie mówiła co robi oraz na bieżąco informowała o tym co widzi. Bardzo profesjonalnie przeprowadzona wizyta, zdecydowanie polecam.

Wizyta przebiegła w miłej, bezstresowej atmosferze. Pani doktor odpowiadała na wszystkie pytania, podczas USG na bieżąco informowała co widzi. Wejście do gabinetu odbyło się punktualnie na umówioną godzinę. Polecam :)