O nas

Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej – Euromedica to nowe, wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Krakowa. Zainspirowani jakością i skutecznością nowoczesnych metod leczenia, postanowiliśmy stworzyć dla naszych pacjentów miejsce, gdzie będziemy mogli wspólnie walczyć o zdrowie zgodnie z najnowszymi światowymi wytycznymi – bez żadnych kompromisów. Nasi lekarze i kadra medyczna to najlepsi profesjonaliści!

Główną ideą, leżącą u podstaw stworzenia Kliniki Euromedica jest leczenie zgodne z najnowszymi europejskimi i światowymi standardami leczenia – chcemy, aby każdy pacjent leczony w naszej klinice mógł otrzymać taką samą terapię jak w krajach zachodniej Europy lub Stanach Zjednoczonych. Ponadto zależy nam na kompleksowym dbaniu o najwyższą jakość zdrowia i codziennego funkcjonowania naszych pacjentów – za pomocą najnowszej wiedzy, zdobyczy nauki i medycyny oraz holistycznego spojrzenia na organizm i procesy w nim zachodzące, walczymy o to, aby każdy mógł stać się najlepszą wersją samego siebie i osiągnął wszystkie zaplanowane życiowe cele. Wreszcie pragniemy, aby profesjonalizm naszych lekarzy i ich szeroka wiedza łączyły się w naszej placówce z przystępnym i ludzkim podejściem do leczenia, tak aby lekarz i pacjent byli partnerami w drodze do wspólnego celu, jakim jest lepsze zdrowie i poprawa jakości życia.

           

Doświadczeni lekarze

Zapewniamy opiekę bardzo doświadczonych specjalistów oraz dostęp do kompleksowej diagnostyki laboratoryjnej na miejscu.

Dostosowana usługa

Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając terapię do jego konkretnych potrzeb zdrowotnych.

Oszczędność czasu

Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na konsultacje i szybko wykonywane zabiegi.

Opinie o placówce

Tydzień temu byłam na wlewie witaminowym, moje samopoczucie znacznie się polepszyło. Dodatkowo w przychodni panuje miła atmosfera, czuć że dobro pacjenta jest stawiane na pierwszym miejscu. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z rzeczowej wizyty. Pani doktor dokładnie mnie zbadała i wszystko wytłumaczyła. Polecam- Gabriela

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pan Doktor z uwagą mnie wysłuchał, zadawał wiele pytań, które pomogły nakreślić zarys mojej sytuacji zdrowotnej, wyjaśnił szczegółowo wszystkie moje wątpliwości i kwestie związane z celem mojej wizyty. Wizyta bardzo konkretna. Polecam serdecznie!

Wizyta z miłej, spokojnej atmosferze. Pani doktor wszystko szczegółowo i jasno objaśnia odpowiadając na każde pytanie. Ciepło i empatia od samego progu gabinetu

Niesamowicie miła wizyta, bałam się oceniania, nic takiego nie miało miejsca. Pani doktor kompetentna, bardzo dokładnie wszystko mi wyjaśniła i wysłała na dalsze badania, mimo że to pierwsza wizyta po chwili już nie czułam się skrępowana. Bardzo, bardzo wszystkim polecam!