Dr Dominik Chorągwicki

Urolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestnik wielu stażów zagranicznych, w tym stażu w Univeristy of Rochester w Stanach Zjednoczonych, gdzie doskonalił umiejętności w onkologii, urologii onkologicznej, jak i chirurgii plastycznej. Obecnie pracuje w Oddziale Klicznicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie doskonali swoje umiejętności zwłaszcza w dziedzinie urologii małoinwazyjnej i laparoskopowej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych oraz tłumacząc najnowsze i najważniejsze doniesienia naukowe. W szczególności interesuje się urologią onkologiczną, jak i leczeniem kamicy układu moczowego.

Oferowane usługi:

Operacje stulejki

Plastyki wędzidełka napletka

Wazektomie

Konsultacje online

Ceny:

Konsultacja urologiczna

200 zł

Konsultacja online

200 zł

Operacja stulejki

1850 zł

Plastyka wędzidełka

1250 zł

Wazektomia

2250 zł

Dr Dominik Chorągwicki Dominik Chorągwicki - ZnanyLekarz.pl

Inni specjaliści z tej samej dziedziny

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2
30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

napisz do nas

    * pola wymagane

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
    Umów się