Dr Marta Wójcik

Ginekolog

Studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyłam w 2012 roku. Po 13-miesięcznym stażu w szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie wyjechałam z Polski. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam podczas 6-letniego pobytu w licznych klinikach w Szwajcarii i Niemczech.
Szlifowanie swoich umiejętności w krajach, w których poziom opieki zdrowotnej jest na najwyższym poziomie, otworzyło mi okno na świat medycyny, którą staram się wprowadzać aktualnie w Polsce. Priorytetem w mojej pracy jest nie tylko wnikliwe badanie, ale przede wszystkim poświęcenie odpowiedniego czasu na rozmowę i dobry wywiad, które owocują na późniejszej ścieżce leczenia.

Głównym moim zainteresowaniem jest medycyna prenatalna i wszelkie stany związane z ciążą – zarówno o prawidłowym jak i o patologicznym przebiegu.
Jestem entuzjastką szeroko pojętej ultrasonografii w diagnostyce schorzeń kobiet (zarówno ginekologicznej jak i gruczołu sutkowego). Ultrasonografia, obok narzędzia w mojej codziennej pracy, stała się też moją pasją.

Pogłębianie wiedzy oraz podnoszenie swoich kwalifikacji realizuję uczestnicząc w kursach w Szwajcarii i w Niemczech, czego dowodem jest posiadanie licznych certyfikatów.

Mam za sobą rok pracy w Certyfikowanym Centrum Leczenia Endometriozy w Berlinie oraz trzyletni okres pracy w szwajcarskiej klinice, której szef jest znanym na całą Szwajcarię specjalistą leczenia endometriozy.
To 4-letnie doświadczenie pracy z kobietami z endometriozą w jednostkach zajmujących się kompleksową diagnostyką i leczeniem tej częstej choroby, pozwoliło mi nabyć umiejętności, które wykorzystuję w codziennej pracy w Polsce, by skrócić czas od pierwszych objawów choroby do postawienia diagnozy, który wynosi w Europie 6-8 lat.

Uczestnictwo w kursach psychosomatycznych pozwala mi patrzeć na pacjenta holistycznie – właśnie taki całościowy wgląd z jednocześnie indywidualnym podejściem do każdego są kluczem do postawienia rzetelnej diagnozy.
Współdecydowanie pacjenta w wyborze najlepszej dla niego formy leczenia z przedstawieniem mu jednocześnie najnowszych standardów medycznych zgodnie z medycyną opartą na faktach, to priorytety w mojej codziennej pracy.

W pracy korzystam z nowości i tego, co oferuje szybki rozwój medycyny, ale jednocześnie akceptuję postępowanie w zgodzie z naturą i z tym, co podpowiada własny instynkt pacjentki. Ciąża i troska o mamę i dziecko nie kończą się po narodzinach – uznaję istnienie czwartego trymestru. Jestem propagatorką długiego karmienia piersią. Opierając się na obserwacjach w szwajcarskich klinikach i wielu owocnych lekcjach od tamtejszych pediatrów czy położnych, negatywnie podchodzę do konieczności dokarmiania w pierwszych godzinach życia dziecka.

Poza ginekologią i położnictwem zawodowo interesuję się również mezoterapią, której tajniki poznałam na kursach u dr Britty Knoll z Monachium – założycielki i prezydent Niemieckiego Stowarzyszenia Mezoterapii. Pozwoliło mi to na zajęcie się mezoterapią i jej zastosowanie zarówno w medycynie estetycznej jak i konwencjonalnej (m.in. leczenie przewlekłego bólu, migreny, blizn pooperacyjnych oraz wielu innych).

Od początku mojej zawodowej drogi pracowałam z pacjentkami mówiącymi w różnych językach, pochodzących z różnych społeczności z czterech stron świata, o różnym światopoglądzie, dlatego tak bardzo kładę nacisk na indywidualizm.

Ochrona krocza podczas porodu to dla mnie priorytet odkąd wróciłam do Polski. Uświadamianie pacjentek w tym temacie traktuję jako jedną z ważniejszych moich zawodowych działalności.

Ceny:

Konsultacja ginekologiczna

250 zł

Konsultacja ginekologiczna + USG

300 zł

Konsultacja ginekologiczna + cytologia

370 zł

Konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

420 zł

Konsultacja położnicza + USG prenatalne

300 zł

Prowadzenie ciąży

300 zł

Antykoncepcja

300 zł

Założenie wkładki domacicznej

900 - 1200 zł

Usunięcie wkładki domacicznej

250 zł

Osocze bogatopłytkowe

1200 zł

Konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej

250 zł

Zwężanie przedsionka pochwy kwasem hialuronowym

1200 zł

Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym

1200 zł

Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

Powiększanie punktu G

1200 zł

Lifting krocza nićmi

od 2000 zł

Zwężenie pochwy z wykorzystaniem nici

2000 zł

O-shot (orgasmic shot) osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

O-shot (orgasmic shot) kwasem hialuronowym

1200 zł

Mezoterapia okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

Wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym

1800 zł

Odmładzanie warg sromowych osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

Nici PDO na wargi sromowe

500 zł

Rewitalizacja zewnętrznych warg sromowych

600 zł

Rewitalizacja blizny po nacięciu/pęknięciu krocza

600 zł

Rewitalizacja blizny po cięciu cesarskim

600 zł

Leczenie zespołu luźnej pochwy

od 800 zł

Leczenie suchości pochwy

od 800 zł

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu o umiarkowanym nasileniu

od 800 zł

Hymenektomia/hymenotomia

1500 zł

Labioplastyka warg sromowych mniejszych

od 4000 zł

Hoodoplastyka (plastyka napletka łechtaczki)

1500 zł

Labioplastyka + hoodoplastyka

5500 zł

Konsultacja online

250 zł

E-recepta

100 zł

Dr Marta Wójcik Marta Wójcik - ZnanyLekarz.pl

Inni specjaliści z tej samej dziedziny

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2
30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

napisz do nas

    * pola wymagane

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
    Umów się