Dr n. med. Tomasz Wiatr

Urolog, Androlog

Specjalista urolog FEBU (Fellow of the European Board of Urology, Europejski Egzamin Specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem), starszy asystent w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie pod kierownictwem wybitnego specjalisty prof. Piotra L. Chłosty, od 2019 roku wykładowca Katedry Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz od 2023 roku kierownik Poradni Urologicznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
W 2022 roku uzyskał certyfikat Polskiego Towarzystwa Andrologicznego z andrologii klinicznej.
W 2023 roku obronił na wydziale lekarskim Collegium Medicum UJ doktorat z zakresu chirurgicznego leczenia raka gruczołu krokowego pt. „Ocena skuteczności techniki endoskopowego radykalnego wycięcia gruczołu krokowego z oszczędzeniem szyi pęcherza moczowego na wczesne i odległe wyniki czynnościowe”

Wcześniejsze doświadczenie w zawodzie lekarza zdobywał w oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

Pasjonat chirurgii laparoskopowej i wszystkich dostępnych technik minimalnie inwazyjnych. W 2019 roku w Mediolanie odbył szkolenie z wykorzystaniem technik chirurgicznych z asystą robota (Senhance Surgical System).

Członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU) oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Sekcji Endourologii i ESWL, Sekcji Urologii Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Urologicznego, członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego (PTA) oraz Amerykańskiego Towarzystwa Andrologicznego (ASA).

Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w dziedzinie urologii, diagnostyki i leczenia nowotworów układu moczowego ( w szczególności nowotworu prostaty, pęcherza moczowego, nerek, nadnerczy, jądra i prącia), wad układu moczowego, zakażeń dróg moczowych, kamicy oraz nietrzymania moczu. Wykonuje wszystkie urologiczne zabiegi chirurgiczne, a także pozostałe zabiegi diagnostyczne, w szczególności biopsję fuzyjną prostaty i giętką cystoskopię.

Od ponad 6 lat pracuje w poradni andrologicznej zajmując się diagnostyką i leczeniem niepłodności męskiej, zaburzeniami seksualnymi, a także substytucją hormonalną w niedoborach testosteronu.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2002-2008). Autor i współautor publikacji w recenzowanych czasopismach międzynarodowych. Uczestnik krajowych i zagranicznych konferencji naukowych, w tym konferencji organizowanych przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne (EAU).

Ukończył kursy Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w Zamościu. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy.

Prywatnie mąż i tata Aleksandra. W wolnych chwilach tworzy portrety i rysunki anatomiczne. Pasjonat sztuki, podróży i górskich wycieczek.

Ceny:

Konsultacja urologiczna

380 zł

Konsultacja andrologiczna

380 zł

Konsultacja online

380 zł

Wizyta recepturowa

100 zł

Konsultacja w trybie pilnym

500 zł

Plastyka wędzidełka napletka

1500 zł

Operacja stulejki

2300 zł

Dr n. med. Tomasz Wiatr Tomasz Wiatr - ZnanyLekarz.pl

Inni specjaliści z tej samej dziedziny

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

 rejestracja@ecms.com.pl

Blog

napisz do nas

  * pola wymagane

  ul. Piastowska 1 B
  30-211 Kraków

  tel. 575 999 867

  rejestracjapiastowska@ecms.com.pl

  © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl