Dr Tomasz Wiatr

Urolog, Androlog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2002-2008). W roku 2010 rozpoczął specjalizację w Oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, a od 2012 do 2016 odbywał szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie urologii w Oddziale Klinicznym Kliniki Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W 2016 roku zdał z wyróżnieniem Europejski Egzamin Specjalizacyjny, otrzymując prestiżowy tytuł FEBU (Fellow European Board of Urology).

Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta Oddziału Klinicznego Kliniki Urologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz na stanowisku wykładowcy Katedry Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest aktywnym uczestnikiem krajowych i zagranicznych konferencji naukowych, prowadzi zajęcia ze studentami oraz szkolenia specjalizacyjne w ramach specjalizacji w dziedzinie urologii.

Zainteresowanie technikami minimalnie inwazyjnymi zaowocowało w 2019 roku ukończeniem w Mediolanie szkolenia z wykorzystaniem technik chirurgicznych z asystą robota. Interesuje się nowoczesną diagnostyką raka gruczołu krokowego dlatego posiada doświadczenie w biopsji fuzyjnej prostaty. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU) oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Sekcji Endourologii i ESWL, Sekcji Urologii Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Urologicznego i członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego (PTA) i Amerykańskiego Towarzystwa Andrologicznego (ASA).

Posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie urologii, diagnostyki i leczenia nowotworów układu moczowego, zakażeń dróg moczowych, kamicy oraz nietrzymania moczu. Od 3 lat pracuje w poradni andrologicznej zajmując się diagnostyką i leczeniem niepłodności męskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zabiegów urologicznych.

Pasjonat chirurgii laparoskopowej i wszystkich dostępnych technik minimalnie inwazyjnych.

Ceny:

Konsultacja urologiczna

350 zł

Konsultacja andrologiczna

350 zł

Konsultacja online

250 zł

Wizyta recepturowa

100 zł

Dr Tomasz Wiatr Tomasz Wiatr - ZnanyLekarz.pl

Inni specjaliści z tej samej dziedziny

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2
30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

napisz do nas

    * pola wymagane

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
    Umów się