Nasze specjalizacje

Telekonsultacje

W Euromedica dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego to pacjent wybiera preferowany rodzaj kontaktu ze specjalistą. Oferujemy rozmowę telefoniczną lub poprzez videoczat.

Obecnie oferujemy konsultacje: urologiczne, neurologiczne, ginekologiczne, psychiatryczne, dermatologiczne, hematologiczne, onkologiczne, reumatologiczne, dietetyczne, ze specjalistą medycyny bólu, endokrynologiczne.

Telekonsultacje

E-RECEPTA

To elektroniczna wersja recepty. Pozwala na bezpieczny i szybki zakup zaleconych przez lekarza leków. Nie wymaga drukowania, usprawnia pracę przychodni i może zostać zrealizowana w każdej aptece bez obowiązku wykonywania odpisu.

E-ZWOLNIENIE

To elektroniczna wersja zwolnienia chorobowego. Jest wystawiana przez lekarza i stanowi ogromne ułatwienie, ponieważ nie musisz zanosić go pracodawcy. Zwolnienie jest przesyłane automatycznie na profil PUE płatnika oraz pracodawcy.

E-SKIEROWANIE

To elektroniczna wersja skierowania. Umożliwi pełną, elektroniczną obsługę procesu skierowania na leczenie m.in. ambulatoryjne, szpitalne i tomografię, bez obowiązku dostarczania oryginału do placówki. Dokument będzie widoczny w Internetowym Koncie Pacjenta.

Telekonsultacje
- lekarze

Cennik

Telekonsultacja on line

150-200 zł

Konsultacja recepturowa

60 zł

Zapraszamy do kontaktu

  Zapraszamy
  do kliniki
  Euromedica

  Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków

  Godziny przyjęć:
  poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

  tel. 570 550 599

  e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

  Blog

  napisz do nas

   * pola wymagane

   ul. Piastowska 1 B, 30-211 Kraków

   tel. 575 999 867

   e-mail: rejestracjapiastowska@ecms.com.pl

   © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl