O-shot (orgasmic shot) osoczem bogatopłytkowym

umów się na zabieg

Wskazania:

- zaburzenia orgazmu

Przeciwwskazania:

- ciąża

- miesiączka

- aktywna opryszczka

- choroby nowotworowe sromu

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjentki. Jego przebieg zostanie wyjaśniony w trakcie wizyty. Pamiętaj, że wszelkie zabiegi z ginekologii estetycznej wymagają posiadanie aktualnego wyniku cytologii szyjki macicy.

Przebieg zabiegu

Stosowane jest znieczulenie miejscowe.

Postępowanie pozabiegowe

 • abstynencja seksulana przez 3 dni
 • niekorzystanie z wanny, basenów, sauny przez 3 dni

O-shot

O-shot jest popularną metodą, która ma na celu zwiększenie libido i satysfakcji seksualnej u kobiet. W wielu przypadkach pozwala również na zmniejszenie dolegliwości bólowych w trakcie współżycia. Może być odpowiedzią na potrzeby kobiet, które chcą poprawić swoje życie seksualne i zyskać większą pewność siebie. Co więcej, zabieg ten nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań poza uzyskaniem aktualnego wyniku cytologii szyjki macicy.

Zabieg O-shot: cena, przebieg i wskazania

Przywrócenie pewności siebie, zwiększenie libido i satysfakcji seksualnej, a także zlikwidowanie problemów z bólem podczas stosunku lub wysiłkowym nietrzymaniem moczu – oto najczęściej wymieniane rezultaty zabiegu, jakim jest O-shot. Cena tej procedury w naszej klinice jest stała, a główne wskazanie do jej wykonania to zaburzenia orgazmu.

Rewitalizacja miejsc intymnych za pomocą Orgasmic-shot polega na zastosowaniu osocza bogatopłytkowego lub fibryny bogatopłytkowej. Ostrzyknięcie łechtaczki i punktu G skutkuje uwrażliwieniem miejsc intymnych.

O-shot jest szczególnie zalecany osobom, które:

 • nie mogą osiągnąć orgazmu podczas stosunku;
 • odczuwają ból w trakcie zbliżeń seksualnych;
 • chcą zyskać więcej przyjemności;
 • mają atrofię warg sromowych lub zwiotczałą skórę w okolicach intymnych;
 • dostrzegły, że poród lub menopauza wywarły negatywny wpływ na jakość ich życia seksualnego.

Zabieg O-shot polega na pobraniu od pacjentki krwi, która następnie zostaje odwirowana w specjalnej wirówce osocza bogatopłytkowego. Lekarz podaje osocze w okolice intymne – łechtaczkę i przednią ścianę pochwy – przy pomocy mezoterapii igłowej oraz w znieczuleniu miejscowym.

Bezpieczeństwo Orgasmic shot

Osocze bogatopłytkowe to produkt krwiopochodny, uzyskiwany z krwi samego pacjenta. Skład osocza to w 90% woda. Znajdują się w nim również białkowe czynniki wzrostu oraz płytki krwi. Zabieg O-shot jest więc przeszczepem autologicznym, który nie powoduje żadnych powikłań i reakcji alergicznych.

W niektórych przypadkach zamiast osocza podaje się fibrynę bogatopłytkową.

Jakie są opinie o zabiegu O-shot?

Specjaliści doceniają wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantuje zabieg O-shot. Opinie na jego temat są pozytywne, choć warto pamiętać, że wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań i organizmu pacjentki. U niektórych osób wyniki tej procedury będą mniejsze niż spodziewane. Co więcej, tzw. “zastrzyk orgazmu” przeprowadza się tylko u tych kobiet, które choć raz w życiu przeżyły orgazm.

Wiele osób decyduje się wypróbować zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, m.in. dlatego, że jest wyjątkowo bezpieczny. Wynika to z jego immunologicznej neutralności, czyli pobrania własnego materiału, co likwiduje ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej.

Poza tym u wielu kobiet efektem zabiegu O-shot jest rewitalizacja tkanek, pobudzenie ich regeneracji, lepsze ukrwienie i elastyczności skóry. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na ten temat, zapraszamy na wizytę w naszej klinice.

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

Blog

napisz do nas

  * pola wymagane

  ul. Piastowska 1 B, 30-211 Kraków

  tel. 575 999 867

  e-mail: rejestracjapiastowska@ecms.com.pl

  © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl