Powiększanie
punktu G kwasem hialuronowym
(G-shot)

Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego za pomocą kaniuli w przednią ścianę pochwy.

umów się na zabieg

Wskazania:

- trudność w osiągnieciu orgazmu

- brak orgazmu

- zaburzenia orgazmu pochwowego

- wulwodynia

- zwiększenie doznań seksualnych

Przeciwwskazania:

- ciąża

- miesiączka

- choroby nowotworowe sromu

- aktualnie tocząca się infekcja pochwy/sromu

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjentki poza przyjęciem doustnie większej ilości płynów (1,5l).  Jego przebieg zostanie wyjaśniony w trakcie wizyty. Pamiętaj, że wszelkie zabiegi z ginekologii estetycznej wymagają posiadanie aktualnego wyniku cytologii szyjki macicy.

Przebieg zabiegu

Stosowane jest znieczulenie miejscowe.

Postępowanie pozabiegowe

Lekarz wykonujący zabieg poinformuje pacjentkę szczegółowo jakich zaleceń należy przestrzegać aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Warto pamiętać między innymi o:

 • odpowiedniej podaży płynów
 • abstynencji seksualnej przez 24 godziny
 • niekorzystaniu z wanny, basenów, sauny, jacuzzi przez 3 dni

G-shot

Powiększenie punktu G, czyli tzw. G-shot, to stosunkowo nowy zabieg w ginekologii estetycznej. Polega na podaniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego w okolicę przedniej ściany pochwy. Efektem metody jest uwypuklenie okolicy, w której znajduje się największa liczba receptorów odpowiedzialnych za doznania seksualne.

G-shot – zabieg nazywany “zastrzykiem orgazmu”

Trudność w osiągnięciu orgazmu, wulwodynia, zaburzenia orgazmu pochwowego – oto główne przyczyny wykonywania zabiegu G-shot. To innowacyjna metoda skierowana do kobiet, które chcą poprawić i wzmocnić swoje doznania intymne.

W tym celu stosuje się kwas hialuronowy (najczęściej w ilości 1-2 ml), który jest wstrzykiwany przy użyciu cienkiej igły iniekcyjnej. Podanie preparatu podśluzówkowo prowadzi do zwiększenia objętości, ujędrnienia i uwypuklenia punktu G, który uznaje się za najbardziej erogenną strefę kobiecego ciała. Dzięki zwiększeniu powierzchni z receptorami, staje się ona znacznie wrażliwsza na doznania seksualne.

Zabieg G-shot: opinie specjalistów i pacjentek

Większość specjalistów i pacjentek poleca zabieg G-shot. Opinie są z reguły bardzo pozytywne. Według wielu osób jest to wyjątkowo skuteczna metoda zwiększania doznań seksualnych. Dla niektórych kobiet powiększenie punktu G to jedyny efektywny sposób na zwiększenie libido i osiągnięcie orgazmu.

Metoda ta jest przeznaczona dla kobiet, które chcą:

 • zintensyfikować doznania seksualne;
 • poprawić komfort podczas współżycia;
 • podnieść poziom libido i samoocenę.

Powiększenie punktu G nie jest jednak sposobem w 100% uniwersalnym. Ze względu na fakt, że ludzka seksualność to bardzo złożone zagadnienie, zabieg ten nie u każdej osoby zapewnia identyczny, pożądany efekt.

Wiele osób decyduje się wypróbować G-shot, aby poprawić jakość współżycia. Mimo to należy pamiętać, że budowa anatomiczna może być tylko jednym z powodów braku satysfakcji seksualnej. Właśnie dlatego przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarska, podczas której zalecamy szczerość wobec ginekologa. Tylko wtedy specjalista będzie w stanie ocenić realne szanse powodzenia tej metody.

Bezpieczeństwo zabiegu i rola kwasu hialuronowego

G-shot to zabieg bezpieczny, do którego kwalifikuje lekarz. Przed jego wykonaniem wskazane jest wykonanie badania cytologicznego.

Metoda należy do kategorii małoinwazyjnych, wykonywanych w ambulatoryjnym znieczuleniu miejscowym. Kwas hialuronowy wykorzystywany do zabiegu to naturalny biopolimer, stanowiący składnik macierzy pozakomórkowej tkanki łącznej. Występuje w ludzkim organizmie m.in. w skórze właściwej, ciele szklistym, czy tkance chrzęstnej szklistej.

Kwas hialuronowy jako wypełniacz został oficjalnie zatwierdzony przez FDA. Powoduje wzrost uwodnienia i objętości tkanek, będąc jednocześnie strukturalną podporą skóry. Stymuluje produkcję endogennego kolagenu oraz reguluje wydzielanie kolagenaz, które są enzymami biorącymi udział w rozkładzie kolagenu i destrukcji tkanki łącznej. Ponadto uczestniczy w procesach tworzenia nowych naczyń krwionośnych.

Powiększenie punktu G Kraków. Nasza oferta

W Euromedica stosujemy sprawdzone metody i nowoczesny sprzęt do powiększania punktu G. Kraków jest miastem, w którym mieści się siedziba kliniki, a z naszych zabiegów korzystają klienci z całego kraju – w tym z Katowic, Warszawy, Wrocławia czy Poznania.

Zabieg G-shot rozpoczyna się od odkażenia i zaaplikowania znieczulenia miejscowego. Ostrzykiwanie jest wykonywane za pomocą kaniuli w odległości ⅓-½ długości pochwy od przedsionka. Całość trwa zazwyczaj od 20 do 30 minut. Jeżeli nie występują żadne przeciwwskazania, pacjentka może wrócić do zwyczajnej aktywności niedługo po zabiegu.

Czy powiększenie punktu G daje długotrwały efekt?

Efekty zabiegu G-shot mogą utrzymywać się od kilku miesięcy do roku. Sam zabieg nie jest bolesny, ponieważ ginekolog aplikuje znieczulenie miejscowe. Przez dobę po wykonaniu zastrzyku należy zachować abstynencję seksualną i przez 3 dni nie korzystać z wanny, sauny i wszelkich zbiorników wodnych (baseny, jeziora).

Oprócz powyższych zastrzeżeń, z reguły pacjentka prowadzi normalny tryb życia tuż po powiększeniu punktu G. Cena zabiegu zależy głównie od specjalisty, u którego wykonuje się G-shot. W naszej klinice jego koszt jest stały, podany na górze strony.

O-shot czy G-shot? Którą metodę wybrać?

W naszej klinice możesz skorzystać również z zabiegu O-shot, czyli rewitalizacji miejsc intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego. Celem stosowania O-shot, podobnie jak G-shot, jest zwiększenie libido i satysfakcji seksualnej. Którą metodę wybrać?

Powiększenie punktu G jest zalecane kobietom, u których jest on schowany i niedostępny podczas współżycia. Zabieg pozwala więc wyeksponować tę część ciała. Natomiast O-shot jest skierowany do osób, u których zmalała intensywność doznań, np. w wyniku menopauzy, starzenia się organizmu, czy przebytego porodu (choć przyczyny mogą być rozmaite).

Jeśli nadal nie wiesz, co wybrać i jesteś zainteresowana powiększeniem punktu G w Krakowie, umów się na wizytę. Nasz specjalista doradzi Ci najlepszą możliwą metodę.

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

 rejestracja@ecms.com.pl

Blog

napisz do nas

  * pola wymagane

  ul. Piastowska 1 B
  30-211 Kraków

  tel. 575 999 867

  rejestracjapiastowska@ecms.com.pl

  © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl