mgr. Sylwia Turczyńska

Dietetyk

Jestem dietetykiem i socjologiem, nie tylko z wykształcenia, ale również z miłości do życia i ludzi. Dzięki temu oprócz fachowej wiedzy i praktycznych wskazówek dietetycznych mogę zaoferować każdemu szczerą rozmowę, dużą dawkę motywacji oraz kompleksową opiekę i wsparcie.

Od lat oddaję się kulinarnym eksperymentom, ponieważ chcę dostarczać swoim klientom urozmaicone i pyszne jadłospisy. Poprzez praktyczne rozwiązania chcę udowodnić, że zdrowe jedzenie może być niezwykle smaczne, niedrogie i proste w przygotowaniu.

Moją prywatną i zawodową misją jest motywowanie ludzi do działania i pozytywnej zmiany ich stanu zdrowia oraz samopoczucia, poprzez wprowadzenie odpowiednich nawyków żywieniowych. Bo zdrowe odżywianie to nie wyrzeczenia i zakazy, ale nowy, lepszy styl życia!

Oferuję indywidualne, całościowe podejście do każdego pacjenta. Ułożenie diety oraz zaleceń żywieniowych zawsze poprzedzone jest analizą sposobu odżywiania, stanu zdrowia, stylu życia oraz możliwości finansowych danej osoby.