Euromedica - Nowoczesna Medycyna.
Europejskie Standardy!

Telekonsultacje

Umów się na wizytę

Czym się zajmujemy?

Konsultacja z wybranym specjalistą on-line

W Euromedica dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego to pacjent wybiera preferowany rodzaj kontaktu ze specjalistą. Oferujemy rozmowę telefoniczną lub poprzez videoczat. Oferujemy telekonsultacje:

 

Urologiczne,                                 Neurologiczne,

Ginekologiczne,                           Psychiatryczne,

Dermatologiczne,                        Hematologiczne,

Onkologiczne,                              Reumatologiczne,

Dietetyczne,                                 Ze specjalistą medycyny bólu.

Endokrynologiczne.

 

E-recepta

To elektroniczna wersja recepty.  Pozwala na bezpieczny i szybki zakup zaleconych przez lekarza leków. Nie wymaga drukowania, usprawnia pracę przychodni i może zostać zrealizowana w każdej aptece bez obowiązku wykonywania odpisu.

E-zwolnienie

To elektroniczna wersja zwolnienia chorobowego. Jest wystawiana przez lekarza  i stanowi ogromne ułatwienie, ponieważ nie musisz zanosić go pracodawcy. Zwolnienie jest przesyłane automatycznie na profil PUE płatnika oraz pracodawcy.

E-skierowanie

To elektroniczna wersja skierowania. Umożliwi pełną, elektroniczną obsługę procesu skierowania na leczenie m.in. ambulatoryjne, szpitalne i tomografię, bez obowiązku dostarczania oryginału do placówki. Dokument będzie widoczny w Internetowym Koncie Pacjenta.

Nasze centrum

Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej Euromedica jest kliniką , w której głównym celem jest zapewnienie pacjentom do najnowszej wiedzy i terapii, zgodnie z EBM oraz wynikami badań naukowych. Nasi lekarze , dla których medycyna to pasja, wyzwanie intelektualne i największa przygoda, poza leczeniem zajmują się researchem, włączając do terapii swoich pacjentów leczenie, zgodnie z europejskimi i światowymi wytycznymi. , wzbogacone o praktyczną implementację do leczenia zleceń z najnowszych badań naukowych. Pacjenta traktujemy zawsze jako całość , nie leczymy pojedynczych narządów a organizm w całości , wierząc że u podłoża wielu chorób leży konkretne biochemiczne , metaboliczne lub fizyczne zaburzenie.