Euromedica - Nowoczesna Medycyna.
Europejskie Standardy!

Urologia

Umów się na wizytę

Czym się zajmujemy?

DIAGNOSTYKA I LECZENIE NOWOTWORÓW DRÓG MOCZOWO - PŁCIOWYCH

Przeprowadzamy NOWOCZESNE badania molekularne w kierunku obecności raka gruczołu krokowego – MDXselect / PCA3 oraz oferujemy możliwość poddania się zabiegowi robotycznego usunięcia tego gruczołu (RALP). Wykonujemy również biopsję fuzyjną gruczołu krokowego. Na podstawie wywiadu oraz wyników badań kwalifikujemy do leczenia biologicznego, operacyjnego, farmakologicznego, radioterapii oraz programów terapeutycznych. Zapewniamy ciągłość prowadzonego leczenia i kontrolę przebiegu kolejnych etapów leczenia przez naszych onkologów. Współpracujemy z europejskimi klinikami w celu zindywidualizowania terapii onkologicznej i maksymalizacji jej skuteczności. 

DIAGNOSTYKA I LECZENIE KAMICY NERKOWEJ

Oferujemy pełną diagnostykę i analizę chemiczną złogu. Wdrażamy leczenie farmakologiczne i operacyjne. Po ukończeniu leczenia kamienicy w naszej klinice  kierujemy pacjentów na poszerzone badania metaboliczne, mające na celu identyfikację zaburzeń składu moczu i na tej podstawie dobieramy dedykowane leczenie dla konkretnego pacjenta według standardów europejskich.

DIAGNOSTYKA I LECZENIE CHORÓB ZAPALNYCH GRUCZOŁU KROKOWEGO

Zapewniamy prawidłową i szczegółową analizę przyczyn zgodnie z wytycznymi EAU i AUA. Wykonujemy pełną i skróconą próbę MEARESA-STAMEYA. Poszerzamy leczenie o odpowiednie leki, preparaty roślinne i antyoksydanty, kierujemy na fizykoterapię i leczenie funkcjonalne zgodnie z najnowszymi doniesieniami badań naukowych.

LECZENIE CHORÓB INFEKCYJNYCH UKŁADU MOCZOWO – PŁCIOWEGO

Zwłaszcza dolegliwości nawrotowych, odpornych na standardowe leczenie. Oferujemy pełną diagnostykę i leczenie infekcji przenoszonych drogą płciową,  również wywołanych przez bakterie atypowe, wirusy i grzyby. 

LECZENIE ZABURZEŃ CZYNNOŚCIOWYCH DRÓG MOCZOWYCH

Między innymi problemów w oddawaniu moczu oraz wodonercza.  Specjalizujemy się w obszarze  zaburzeń czynnościowych pęcherza moczowego –  pęcherz nadaktywnego, nadczynności lub niewydolność zwieracza i wypieracza. Oferujemy pełną diagnostykę i analizę wyników oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego dopęcherzowego lub kombinacyjnego. W leczeniu współpracujemy ze specjalistami neurologii oraz specjalistami leczenia przewlekłego bólu.

 

LECZENIE ŁAGODNEGO ROZROSTU GRUCZOŁU KROKOWEGO

Oferujemy pełną diagnostykę czynnościową i biochemiczną oraz spersonalizowaną analizę przyczyn dolegliwości, w zależności od nasilenia objawów i indywidualnej sytuacji pacjenta. Wdrażamy leczenie  funkcjonalne, farmakologiczne oraz operacyjne, w tym mało inwazyjne laserowe zabiegi endoskopowe

Specjaliści

Urolog

Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych oraz tłumacząc najnowsze i najważniejsze doniesienia naukowe. W szczególności interesuje się urologią onkologiczną jak i leczeniem kamicy układu moczowego.

Zobacz profil
Urolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego i płciowego. Wykonuję badania USG układu moczowego, USG narządów moszny, TRUS(usg transrektalne prostaty) biopsję prostaty, badanie uroflometryczne.

Zobacz profil
Urolog

Szczególnie interesuje się endoskopią i laparoskopią w urologii, chirurgią cewki moczowej oraz zaburzeniami andrologicznymi. Wykonuje badania diagnostyczne USG układu moczowego, moszny, gruczołu krokowego.

Zobacz profil
Urolog

Jest aktywnym uczestnikiem krajowych i zagranicznych konferencji naukowych, prowadzi zajęcia ze studentami oraz szkolenia specjalizacyjne w ramach specjalizacji w dziedzinie urologii.

Zobacz profil

Nasze centrum

Euromedica – Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej zlokalizowane jest przy al. Kijowskiej 64/U2 w Krakowie. To wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Krakowa, gdzie pacjenci mogą uzyskać pomoc zdrowotną najwyższej jakości, ale jednocześnie w zgodzie ze wszystkimi światowymi wytycznymi.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści urologii, ginekologii, dermatologii, hematologii, reumatologii, onkologii, endokrynologii i neurologii. To profesjonaliści, absolwenci najbardziej prestiżowych polskich i europejskich uczelni, członkowie towarzystw medycznych, pracownicy klinik z Europy Zachodniej. Obok najwyższych kompetencji zawodowych, mają w sobie wielkie pokłady zaangażowania, empatii i życzliwości.

Naszą misją jest niesienie kompleksowej i nowoczesnej pomocy medycznej wszystkim, którzy tego potrzebują. Skorzystać u nas można z wielu metod diagnostyki i leczenia, współpracujemy ze specjalistami fizjoterapii i dietetyki, zapewniamy leczenie multidyscyplinarne. W naszej codziennej pracy staramy się, aby innowacyjne zdobycze medycyny były dostępne dla każdego pacjenta, pozwalając na gruntowną poprawę samopoczucia i zdrowia.