Euromedica - Nowoczesna Medycyna.
Europejskie Standardy!

Urologiczne leczenie zabiegowe

Umów się na wizytę

Czym się zajmujemy?

Zabieg plastyki napletka i elongacja wędzidełka

W Euromedice zajmujemy się kompleksowym leczeniem oraz profesjonalnymi zabiegami chirurgicznymi w obrębie męskich narządów rozrodczych. Nasi doświadczeni lekarze w profesjonalny oraz dyskretny sposób zajmą się:

 

  • Stulejką
  • Elongacją krótkiego wędzidełka
  • Odseparowaniem blaszki wewnętrznej napletka od żołędzi prącia

Usunięcie zmian skórnych zewnętrznych narządów płciowych

Zmiany skórne, czyli różnorodne brodawki, kurzajki, plamy, znamiona  są nie tylko defektem estetycznym, ale mogą być objawami poważnych schorzeń, także nowotworów. Warto więc skorzystać z pomocy lekarza, gdy tylko zauważysz u siebie niepokojące objawy. W Euromedice wykonujemy zabiegi chirurgicznego usuwania zmian skórnych, które umożliwiają radykalne wycięcie niechcianej zmiany oraz późniejsze badanie histopatologiczne usuniętej tkanki

Wazektomia

Wazektomia to chirurgiczny zabieg przecięcia nasieniowodów, będący jedną z metod antykoncepcji dla mężczyzn. Charakteryzuje sie wysoka skutecznością - szanse na zajście w ciążę po prawidłowo przeprowadzonym zabiegu są praktycznie zerowe. Zabieg jest bezpieczny dla zdrowia i nie zmniejsza satysfakcji seksualnej.

Usunięcie wodniaka jądra i torbieli najądrza

Wodniak jądra i torbiele najądrzy to łagodne stany chorobowe, zazwyczaj nie zagrażające życiu, ale mogące powodować dyskomfort, ból i pogorszenie jakości i komfortu codziennego funkcjonowania. W Euromedice wykonujemy zabiegi radykalnego usunięcia choroby metodą, która minimalizuje ryzyko nawrotu dolegliwości

Stentowanie moczowodów cewnikami moczowodowymi JJ

W przypadku zwężenia moczowodu lub trudności z odpływem moczu z nerki do pęcherza (np w przypadku kamicy dróg moczowych), często pojawiają się wskazania do stentowania moczowodu aby zagwarantować prawidłowy odpływ moczu z górnych dróg moczowych. Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie w zakładaniu i usuwaniu cewników moczowodowych typu double J oraz single J.

Endoskopowe leczenie kamicy dróg moczowych

W Euromedice zajmujemy się kompleksową terapią kamicy dróg moczowych, a jednym z najważniejszych elementów terapii jest prawidłowe i całkowite usunięcie złogów z dróg moczowych pacjenta. Do tego celu wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt endoskopowy, pozwalający dotrzeć w każdą część dróg moczowych oraz włókna laserowe dedykowane skutecznemu i szybkiemu niszczeniu kamieni. Nasi lekarze wykonują następujące zabiegi:
  •  laserowa cystolitotrypsja (usunięcie złogów z pęcherza moczowego)
  •  ureterorenoskopowa litotrypsja URSL (usunięcie złogów z górnych dróg moczowych - moczowodów i nerek)

Każdy zabieg wymaga wcześniejszej wizyty lekarskiej w Euromedice celem kwalifikacji

Podczas wizyty lekarz wyjaśni na czym polega zabieg i opowie o jego przebiegu. Omówi wskazania i przeciwskazania oraz przeprowadzi dokładny wywiad medyczny w celu unikniecia możliwych powikłań. 

Specjaliści

Urolog

Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych oraz tłumacząc najnowsze i najważniejsze doniesienia naukowe. W szczególności interesuje się urologią onkologiczną jak i leczeniem kamicy układu moczowego.

Zobacz profil
Urolog

Szczególnie interesuje się endoskopią i laparoskopią w urologii, chirurgią cewki moczowej oraz zaburzeniami andrologicznymi. Wykonuje badania diagnostyczne USG układu moczowego, moszny, gruczołu krokowego.

Zobacz profil
Urolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego i płciowego. Wykonuję badania USG układu moczowego, USG narządów moszny, TRUS(usg transrektalne prostaty) biopsję prostaty, badanie uroflometryczne.

Zobacz profil
Urolog

Jest aktywnym uczestnikiem krajowych i zagranicznych konferencji naukowych, prowadzi zajęcia ze studentami oraz szkolenia specjalizacyjne w ramach specjalizacji w dziedzinie urologii.

Zobacz profil

Nasze centrum

Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej – Euromedica to nowe, wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Krakowa. Zainspirowani jakością i skutecznością nowoczesnych metod leczenia, postanowiliśmy stworzyć dla naszych pacjentów miejsce, gdzie będziemy mogli wspólnie walczyć o zdrowie zgodnie z najnowszymi światowymi wytycznymi – bez żadnych kompromisów. Nasi lekarze i kadra medyczna to najlepsi profesjonaliści!

Opinie pacjentów

Jak najbardziej polecam doktora Chorągwickiego. Bardzo mily lekarz,wszystko na spokojnie wyjasnia, mila atmosfera .Jestem bardzo zadowolona. Oby więcej takich lekarz ,odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Bardzo dziękuję doktorowi za pomoc.

Rzetelność profesjonalizm zaangażowanie podejście do pacjenta rzeczowosc można wymieniać i wymieniać cechy Pana doktora Szmera a i tak zabraknie żeby opisać sposób w jaki opiekuje się pacjentem . Naprawdę lekarz z powolania .Gorąco polecam Pana doktora

Dziękuję doktorowi Wiatrowi za operację oraz dalszą opiekę. Znakomity lekarz, fachowiec, oddany pacjentowi. Polecam każdemu kto szuka pomocy. Zawsze służy swoją profesjonalną poradą.

Bardzo profesjonalna opieka medyczna. Pan Maciej Kmita podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Można poczuć się komfortowo podczas rozmowy. Polecam tego specjalistę.

Doktora Dominka Chorągwickiego jest doskonałym fachowcem. Świetnie wykonuje zabiegi, cały czas dba o pacjenta. Na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Polecam.

Bardzo pozytywne wrażenia po wizycie u Pana Doktora Szmera. Całościowo wyjaśnił przyczyny zgłoszonych trudności, postępowanie i planowany system leczenia. Kompetentnie udzielił odpowiedzi na pytania i chętnie omówił wskazówki prewencji problemów. Zdecydownie poelcam jeśli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości co do wyboru specjalisty!

Polecam doktora Macieja Kmitę. Po przedstawieniu problemu, zostały przeprowadzone szczegółowe badania i podjęte skuteczne leczenie - tak to powinno wyglądać

 
 

Pan doktor Wiatr jest świetnym specjalista z powołania. Na każdej wizycie potrafił wszystko dokładnie i jasno wytłumaczyć mamie . Uprzejmy, cierpliwy jak również podchodzi z szacunkiem do każdego pacjenta . Pan doktor profesjonalnie przeprowadził cały proces leczenia przed operacja mamy, również wykonał operacje. Wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Podczas niepokojących wyników i dolegliwości kontakt telefoniczny z lekarzem zawsze był niezależnie od godzin . Jak najbardziej mogę polecić Pana Doktora, który moim i mamy zdaniem jest najlepszym specjalista godnym zaufania i polecenia innym pacjenta .