Dermatologia

Diagnostyka i leczenie chorób skóry

Indywidualnie dobrana pielęgnacja oraz terapia w przypadku chorób skóry odgrywa szczególna rolę w łagodzeniu objawów związanych z Twoimi dolegliwościami i często stanowi podstawę dalszego leczenia. Przygotowujemy plany pielęgnacyjne dopasowane do różnego rodzaju schorzeń, zarówno dziedzicznych jak też związanych ze stylem życia i jednostkami chorobowymi.

Kriochirurgia zmian skórnych

Kriochirurgia jest metodą miejscowego leczenia chorych tkanek przy pomocy podtlenku azotu, dwutlenku węgla oraz argonu, a także ciekłego azotu. W kriochirurgii wykorzystuje się niskie temperatury, aby w sposób kontrolowany zniszczyć zmienione chorobowe tkanki między innymi brodawki wirusowe i łojotokowe.

Dobór środków służących do pielęgnacji skóry

Dzięki pomocy naszego specjalisty zdobędziesz wiedzę na temat świadomej pielęgnacji swojej skóry. Nauczysz się prawidłowo dobierać kosmetyki z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i alergii. Dowiesz się jakie błędy popełniasz w obecnej pielęgnacji oraz jak je w odpowiedni sposób korygować.

Diagnostyka i leczenie wypadania włosów

Łysienie jest wstydliwym problemem występującym zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Podczas badania za pomocą dermatoskopu lekarz uzyskuje pełen obraz włosów i skóry głowy. W zależności od potrzeb zostaje dobrana odpowiednia kuracja i pielęgnacja.

Dermatoskopia i trichoskopia

Dermatoskopia to podstawowa metoda diagnozowania zmian skóry. To nieinwazyjne badanie pozwala wykryć zmiany nowotworowe skóry w bardzo wczesnym stadium oraz umożliwia dokładną ocenę i monitorowanie leczenia chorób skórnych.

Specjaliści

Dermatolog

W 2012 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, otrzymując tytuł Najlepszego Absolwenta. Doskonaliła swoje umiejętności biorąc udział w stażach zagranicznych: w Stanach Zjednoczonych

Zobacz profil
Dermatolog

W trosce o jak największą satysfakcję pacjentów stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę oraz doskonalę umiejętności przez uczestnictwo w warsztatach szkoleniowych i konferencjach naukowych. Na co dzień zajmuję się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci takich jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łysienie, bielactwo, łuszczyca czy różnego rodzaju infekcje oraz nowotwory. Dermatolog przyjmuje […]

Zobacz profil

Cennik

Usługa Cena
Konsultacja dermatologiczna 180 zł
Wizyta recepturowa 60 zł
Konsultacja online 180 zł
Usuwanie włókniaków 400 zł
Usuwanie prosaków 400 zł
Usuwanie brodawek łojotokowych 400 zł

Skontaktuj się z nami

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Zobacz Politykę i Warunki Google.