Dermatologia

Diagnostyka i leczenie chorób skóry

Indywidualnie dobrana pielęgnacja oraz terapia w przypadku chorób skóry odgrywa szczególna rolę w łagodzeniu objawów związanych z Twoimi dolegliwościami i często stanowi podstawę dalszego leczenia. Przygotowujemy plany pielęgnacyjne dopasowane do różnego rodzaju schorzeń, zarówno dziedzicznych jak też związanych ze stylem życia i jednostkami chorobowymi.

Kriochirurgia zmian skórnych

Kriochirurgia jest metodą miejscowego leczenia chorych tkanek przy pomocy podtlenku azotu, dwutlenku węgla oraz argonu, a także ciekłego azotu. W kriochirurgii wykorzystuje się niskie temperatury, aby w sposób kontrolowany zniszczyć zmienione chorobowe tkanki między innymi brodawki wirusowe i łojotokowe.

Dobór środków służących do pielęgnacji skóry

Dzięki pomocy naszego specjalisty zdobędziesz wiedzę na temat świadomej pielęgnacji swojej skóry. Nauczysz się prawidłowo dobierać kosmetyki z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i alergii. Dowiesz się jakie błędy popełniasz w obecnej pielęgnacji oraz jak je w odpowiedni sposób korygować.

Diagnostyka i leczenie wypadania włosów

Łysienie jest wstydliwym problemem występującym zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Podczas badania za pomocą dermatoskopu lekarz uzyskuje pełen obraz włosów i skóry głowy. W zależności od potrzeb zostaje dobrana odpowiednia kuracja i pielęgnacja.

Dermatoskopia i trichoskopia

Dermatoskopia to podstawowa metoda diagnozowania zmian skóry. To nieinwazyjne badanie pozwala wykryć zmiany nowotworowe skóry w bardzo wczesnym stadium oraz umożliwia dokładną ocenę i monitorowanie leczenia chorób skórnych.

Specjaliści

Dermatolog

W 2012 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, otrzymując tytuł Najlepszego Absolwenta. Doskonaliła swoje umiejętności biorąc udział w stażach zagranicznych: w Stanach Zjednoczonych

Zobacz profil

Cennik

Usługa Cena
Konsultacja dermatologiczna 180 zł
Wizyta recepturowa 60 zł

Skontaktuj się z nami