Poradnia leczenia bólu Kraków

FARMAKOLOGICZNE METODY LECZENIA BÓLU

Skuteczna farmakoterapia to z reguły dobrze dobrana farmakoterapia w tym leki nieopioidowe o dobrze dobranym profilu farmakokinetycznym do stanu pacjenta, koanalgetyki czyli leki które bezpośrednio nie wykazują działania przeciwbólowego ale modyfikują działanie układu nerwowego w różnych mechanizmach modulowania przewodzenia i przetwarzania informacji bólowej. Wykorzystuję również optymalne połączenie leków o działania opiodiowym w tym nowych leków o mniejszym potencjale uzależniającym i mniejszych działaniach niepożądanych. Wykorzystujemy różne metody podawania tych leków od drogi doustnej, podjęzykowej, przezskórnej jak również drogi parenteralnej (pozajelitowej) w uzasadnionych przypadkach. W leczeniu wykorzystujemy medyczną marihuanę.

OSTRY BÓL POURAZOWY I POOPERACYJNY

Zajmujemy się planowaniem bezpiecznego i adekwatnego leczenia bólu po zabiegach i urazach z wykorzystaniem anestezjologii regionalnej tj blokad obwodowych

BÓL PRZEWLEKŁY W CHROBIE ZWYRODNIENIOWEJ STAWÓW

Specjaliści w Euromedice wdrożą odpowiednie leczenie redukujące ból w okolicach kręgosłupa, kolan, bioder, kości miednicy, żeber, oraz barku.

BÓL W PRZEBIEGU CHORÓB AUTOIMMUNOLOGICZNYCH

Podczas konsultacji z naszym specjalistą dowiesz się jak skutecznie walczyć z dolegliwościami bólowymi przy RZS, ZZSK, łuszczycy stawowej, chorobie Leśniowskiego-Crohna, oraz Wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego.

BÓL W PRZEBIEGU CHOROBY NOWOTWOROWEJ

Doświadczeni specjaliści pomogą ustalić i zaplanować bezpieczne leczenie oraz dobrać odpowiednią dawkę w zależności od stanu pacjenta.

BÓLE NEUROPATYCZNE

Pomoc po udarach, guzach mózgu, radioterapii, padaczka, Ch. Parkinsona oraz chorobach obwodowego układu nerwowego, takich jak polineuropatia w cukrzycy, miażdżyca, mononeuropatie pourazowe, bóle fantomowe.

ZESPOŁY BÓLOWE GŁOWY O RÓŻNEJ ETIOLOGII

Zapewniamy holistyczne podejście i opiekę najlepszych specjalistów w terapii bólu głowy.

Specjaliści

Anestezjolog

Swoją pasję z anestezjologii regionalnej rozwijałem głównie na bloku operacyjnym wykonując liczne blokady przeciwbólowe do ostrych i planowych zabiegów chirurgicznych a także uczestnicząc w licznych kursach oraz kongresach z zakresu anestezjologii regionalnej oraz medycyny bólu. Korzystając z doświadczenia chcę prowadzić terapie leczenia pacjentów z różnego rodzaju zespołami bólowymi m.in. bóle w chorobie nowotworowej, chorobach zwyrodnieniowych, po zabiegach operacyjnych, bóle neuropatyczne oraz towarzyszące im wtórne zaburzenia.

Zobacz profil

Cennik

Usługa Cena
Konsultacja 150-250 zł
Konsultacja online 200 zł
Badania diagnostyczne 200 zł
Badania przedoperacyjne 200 zł
Blokady przeciwbólowe od 250 zł
Farmakoterapia 200 zł
Iniekcje dostawowe od 150 zł
Konsultacja online (kolejna) od 150 zł
Konsultacja telefoniczna od 200 zł
Kwalifikacja do operacji 200 zł
Leczenie Marihuaną Medyczną od 200 zł
Pomiar ciśnienia krwi 200 zł
Terapia przeciwbólowa od 200 zł
Wizyta domowa od 430 zł
Znieczulenie miejscowe od 150 zł

Skontaktuj się z nami

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Zobacz Politykę i Warunki Google.