Euromedica - Nowoczesna Medycyna.
Europejskie Standardy!

Zabiegi ginekologiczno - urologiczne

Umów się na wizytę

Czym się zajmujemy?

Zabieg plastyki napletka oraz prącia

W Euromedice zajmujemy się kompleksowym leczeniem oraz profesjonalnymi zabiegami chirurgicznymi w obrębie męskich narządów rozrodczych. Nasi doświadczeni lekarze w profesjonalny oraz dyskretny sposób zajmą się:

 

  • Stulejką
  • Elongacją krótkiego wędzidełka
  • Odseparowaniem blaszki wewnętrznej napletka od żołędzi prącia

Usunięcie zmian skórnych w obrębie zewnętrznych dróg moczowych

Zmiany skórne, czyli różnorodne brodawki, kurzajki, plamy, znamiona  są nie tylko defektem estetycznym, ale mogą być objawami poważnych schorzeń, także nowotworów. Warto więc skorzystać z pomocy lekarza, jak tylko zauważysz u siebie niepokojące objawy. W Euromedice wykonujemy zabiegi chirurgicznego usuwania zmian skórnych, które umożliwia wycięcie niechcianej zmiany oraz późniejsze badanie histopatologiczne. 

 

Wazektomia

Wazektomia to chirurgiczny zabieg przecięcia nasieniowodów to jedna z metody antykoncepcji dla mężczyzn. Charakteryzuje sie wysoka skutecznością - szanse na zajście w ciążę są praktycznie zerowe. Jest bezpieczny dla zdrowia i nie zmniejsza satysfakcji seksualnej.

Leczenie blizn po pęknięciu lub nacięciu krocza

Rewitalizacja okolic intymnych osoczem bogatoplytkowym polega na wstrzyknięciu preparatu autologicznego, czyli pochodzącego od pacjentki . Z tego względu zabieg jest w pełni bezpieczny  i nie powoduje uczuleń oraz innych negatywnych skutków ubocznych.  Głównym zaletą rewitalizacji osoczem bogatopłytkowym jest pobudzenie procesów fizjologicznych warg sromowych, poprawa wyglądu oraz nawilżenia. Po zabiegu skóra okolic intymnych jest silniej ukrwiona, elastyczna oraz bardziej odporna na otarcia i uszkodzenia. Odzwyskuje prawidłowy poziom nawilżenia oraz zmniejsza ryzyko infekcji.

 

Leczenie dyspaurenii (bólu podczas stosunku)

Specjaliści

Urolog

Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych oraz tłumacząc najnowsze i najważniejsze doniesienia naukowe. W szczególności interesuje się urologią onkologiczną jak i leczeniem kamicy układu moczowego.

Zobacz profil
Urolog

Szczególnie interesuje się endoskopią i laparoskopią w urologii, chirurgią cewki moczowej oraz zaburzeniami andrologicznymi. Wykonuje badania diagnostyczne USG układu moczowego, moszny, gruczołu krokowego.

Zobacz profil
Ginekolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Wykonuję USG ginekologiczne, USG ciąży oraz USG piersi.

Zobacz profil
Urolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego i płciowego. Wykonuję badania USG układu moczowego, USG narządów moszny, TRUS(usg transrektalne prostaty) biopsję prostaty, badanie uroflometryczne.

Zobacz profil

Nasze centrum

Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej – Euromedica to nowe, wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Krakowa. Zainspirowani jakością i skutecznością nowoczesnych metod leczenia, postanowiliśmy stworzyć dla naszych pacjentów miejsce, gdzie będziemy mogli wspólnie walczyć o zdrowie zgodnie z najnowszymi światowymi wytycznymi – bez żadnych kompromisów. Nasi lekarze i kadra medyczna to najlepsi profesjonaliści!