Euromedica
- o nas

Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej – Euromedica - to nowe, wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Krakowa. Zainspirowani jakością i skutecznością nowoczesnych metod leczenia, postanowiliśmy stworzyć dla naszych pacjentów miejsce, gdzie będziemy mogli wspólnie walczyć o zdrowie zgodnie z najnowszymi światowymi wytycznymi – bez żadnych kompromisów. Nasi lekarze i kadra medyczna to najlepsi profesjonaliści!

Główną ideą leżącą u podstaw tworzenia Kliniki Euromedica jest leczenie zgodne z najnowszymi europejskimi i światowymi standardami  – chcemy, aby każdy pacjent leczony w naszej klinice mógł otrzymać taką samą terapię, jak w krajach zachodniej Europy lub Stanach Zjednoczonych. Ponadto zależy nam na kompleksowym dbaniu o najwyższą jakość zdrowia i codziennego funkcjonowania naszych pacjentów – za pomocą najnowszej wiedzy, zdobyczy nauki i medycyny oraz holistycznego spojrzenia na organizm i procesy w nim zachodzące – walczymy o to, aby każdy mógł stać się najlepszą wersją samego siebie i osiągnąć wszystkie zaplanowane życiowe cele. Wreszcie pragniemy, aby profesjonalizm naszych lekarzy i ich szeroka wiedza łączyły się w naszej placówce z przystępnym i ludzkim podejściem do leczenia, tak aby lekarz i pacjent byli partnerami w drodze do wspólnego celu, jakim jest lepsze zdrowie i poprawa jakości życia.

Opinie naszych pacjentów

Nasi partnerzy

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2
30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

napisz do nas

    * pola wymagane

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
    Umów się