Dr Andrzej Juryk

Psychiatra / Psychoterapeuta

Specjalista psychiatrii, starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, asystent w Katedrze Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek zarządu Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Redaktor tematyczny w czasopiśmie „Psychiatria Polska”. Lekarz konsultujący w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej „VOTUM”.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie Specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii ukończył w 2020 r.
W trakcie kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Fundacji Terapii Rodzin „Na Szlaku”.

Nieustannie stara się dokształcać i podnosić swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach zarówna w kraju, jak i za granicą.

Consultations in English are available.

Ceny:

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

300 zł

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

220 zł

Konsultacja psychiatryczna online (pierwsza)

300 zł

Konsultacja psychiatryczna online (kolejna)

220 zł

E-recepta

100 zł

Dr Andrzej Juryk Andrzej Juryk - ZnanyLekarz.pl

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2
30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

napisz do nas

    * pola wymagane

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
    Umów się