Dr Anna Bogusławska

Endokrynolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studentka studiów doktoranckich Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie zatrudniona w Oddziale Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta.

Swoje doświadczenie zdobywała również w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu. Ponadto prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego oraz studentów stomatologii. Doskonaliła swoje umiejętności biorąc udział w licznych stażach zagranicznych w Monachium ( Technische Universitat Munchen) i w czołowym ośrodku zajmującym się genetyką i chorobami przysadki mózgowej w Londynie ( Queen Mary University of London).

Stypendystka programu międzynarodowej wymiany akademickiej DAAD ( Deutsche Akademische Austausch Dienst) w Monachium. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego ( ESE) i Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych dotyczących chorób endokrynologicznych, diabetologicznych i cywilizacyjnych.

Ceny:

Konsultacja endokrynologiczna

280 zł

Konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

350 zł

USG tarczycy

200 zł

Konsultacja endokrynologiczna online

250 zł

E-recepta

80 zł

Dr Anna Bogusławska Anna Bogusławska - ZnanyLekarz.pl

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

 rejestracja@ecms.com.pl

Blog

napisz do nas

  * pola wymagane

  ul. Piastowska 1 B
  30-211 Kraków

  tel. 575 999 867

  rejestracjapiastowska@ecms.com.pl

  © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl