Dr Anna Bogusławska

Endokrynolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studentka studiów doktoranckich Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie zatrudniona w Oddziale Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta.

Swoje doświadczenie zdobywała również w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu. Ponadto prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego oraz studentów stomatologii. Doskonaliła swoje umiejętności biorąc udział w licznych stażach zagranicznych w Monachium ( Technische Universitat Munchen) i w czołowym ośrodku zajmującym się genetyką i chorobami przysadki mózgowej w Londynie ( Queen Mary University of London).

Stypendystka programu międzynarodowej wymiany akademickiej DAAD ( Deutsche Akademische Austausch Dienst) w Monachium. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego ( ESE) i Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych dotyczących chorób endokrynologicznych, diabetologicznych i cywilizacyjnych.

Ceny:

Konsultacja endokrynologiczna

200 zł

Konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

280 zł

USG tarczycy

150 zł

Konsultacja endokrynologiczna online

180 zł

E-recepta

80 zł

Dr Anna Bogusławska Anna Bogusławska - ZnanyLekarz.pl

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2
30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

napisz do nas

    * pola wymagane

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
    Umów się