Nasze specjalizacje

Ginekologia

Ginekologia

PROFILAKTYKA

Bardzo ważna w naszej pracy, regularne badania cytologiczne szyjki macicy , badanie USG piersi oraz standardowe badanie ginekologiczne pozwalają na wczesne wykrycie wielu schorzeń narządu rodnego oraz na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Przy początkowych stadiach wielu chorób, włącznie z nowotworowymi wcześnie postawiona diagnoza i odpowiednie leczenie gwarantują całkowity powrót do zdrowia.

LECZENIE INFEKCJI UKŁADU MOCZOWO PŁCIOWEGO

Wykonujemy kompleksową diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową. Pomagamy również pacjentkom zmagającym się z nawracającymi, trudnymi do leczenia infekcjami.

ANTYKONCEPCJA

Zajmujemy się doborem skutecznych, a co najważniejsze bezpiecznych dla pacjentki metod antykoncepcji. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdej z pań. Dobór antykoncepcji poprzedzony jest wizytą, na której omawiamy ogólnodostępne metody zapobiegania ciąży i razem z pacjentką wybieramy najbardziej optymalną z nich. Zakładamy również wkładki domaciczne.

PROWADZENIE CIĄŻY

Zajmujemy się zarówno prowadzeniem ciąży fizjologicznej, jak i ciąży wysokiego ryzyka, powikłanej takimi schorzeniami jak: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca. Zapewniamy kompleksową opiekę, od momentu potwierdzenia ciąży aż do jej rozwiązania.

LIFTING KROCZA NIĆMI ORAZ NICI PDO NA WARGI SROMOWE

Zastosowanie nici pomaga pozbyć się defektów w obrębie krocza. Terapia polega na zastosowaniu specjalistycznych nici w przypadlu zbyt szerokiego lub luźnego wejście do pochwy. Jest ono często rezultatem porodu drogami natury z następowym zszyciem krocza po jego pęknięciu lub nacięciu. Efektem zabiegu będzie ujędrnienie zwiotczałej skóry i tkanki podskórnej.

O-SHOT (ORGASMIC SHOT) OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Ostrzyknięcie osoczem okolic przedniej ściany pochwy oraz łechtaczki poprawia ukrwienie poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, przez co znacząco poprawia funkcję tej okolicy, uwrażliwia te miejsca na bodźce i poprawia ich nawilżenie.

MEZOTERAPIA OKOLIC INTYMNYCH (POCHWA, WARGI SROMOWE) OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Zabieg polega na ostczyknięciu okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym, uzyskanym z wcześniej pobranej krwi pacjentki. Terapia pomaga przy przewlekłych infekcjach, zwiotczałej skórze w okolicach intymnych oraz wysiłkowym nietrzymaniu moczu.

G-SHOT KWASEM HIALURONOWYM (POWIĘKSZENIE PUNKTU G)

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w okolicę punktu G ma na celu jego uwydatnienie, powiększenie i ujędrnienie uwrażliwiając na bodźce.

KWAS HIALURONOWY W OKOLICE CEWKI MOCZOWEJ

Początkowe stadium wysiłkowego nietrzymania moczu może być leczone kwasem hialuronowym. Jego iniekcja w okolicę cewki moczowej zmienia kąt nachylenia cewki moczowej, co zapobiega niekontrolowanemu popuszczaniu moczu. Dodatkowo pobudza tkanki do regeneracji dzięki temu ściana pochwy ulega wzmocnieniu stanowiąc rusztowanie dla cewki moczowej. okołocewkowy.

WYPEŁNIANIE / MODELOWANIE WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH KWASEM HIALURONOWYM

To zabieg, który poprawia wygląd warg sromowych oraz jednocześnie działa ochronnie na wargi sromowe mniejsze i pochwę. Uwypuklone wargi sromowe większe ograniczają infekcje, podrażnienia czy urazy narządów głębiej położonych. Zbyt małe wargi sromowe większe pozbawione są funkcji ochronnej. Dodatkową funkcją kwasu hialuronowego jest nawodnienie/ nawilżenie śluzówki oraz jej odmłodzenie poprzez poprzez stymulowanie fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu. Kwas hialuronowy przywraca elastyczność i objętość.

DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA

Wykonujemy USG ginekologiczne, które pozwala na wykrycie patologii w odrębie miednicy mniejszej takich jak: guzy i torbiele jajników, mięśniaki macicy, polipy endometrialne i inne. Wykonujemy również USG piersi. Każda kobieta po ukończeniu 25 roku życia powinna profilaktycznie wykonać takie badanie, celem oceny budowy piersi oraz zawartości dołu pachowego. Ewentualne wykryte zmiany klasyfikujemy jako łagodne, wymagające jedynie obserwacji lub jako podejrzane. W takiej sytuacji kierujemy pacjentkę do dalszej diagnostyki histopatologicznej. U pacjentek starających się o zajście w ciąże wykonujemy również monitorowanie owulacji.

Ginekologia
- zabiegi
Ginekologia
- lekarze

Cennik

Konsultacja ginekologiczna z USG

230-250 zł

Konsultacja on-line

200 zł

Wizyta recepturowa

60 zł

Antykoncepcja

230-250 zł

Badanie profilaktyczne

230-250 zł

Konsultacja ginekologiczna+cytologia

280-360 zł

Konsultacja ginekologiczna + USG transwaginalne

230-250 zł

Konsultacja ginekologiczna + USG transwaginalne + USG piersi

350 zł

Prowadzenie ciąży

230-250 zł

USG ginekologiczne

170 zł

USG piersi

170-200 zł

Założenie wkładki domacicznej

900-1200 zł

Usunięcie wkładki domacicznej

200 zł

Konsultacja położnicza + USG prenatalne

230-250 zł

Osocze bogatopłytkowe

1200 zł

Cytologia

50 zł

Cytologia płynna LBC

110 zł

Cytologia moczu

110 zł

Założenie implantu antykoncepcyjnego NXT

600 zł

Biopsja aspiracyjna endometrium: 300 zł + cena za badanie histopatologiczne (minimalnie inwazyjna metoda diagnostyki schorzeń toczących się w obrębie jamy macicy, stosowana szeroko w diagnostyce nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych. Metoda alternatywna do procedury zabiegowego łyżeczkowania jamy macicy)

od 300 zł

Łyżeczkowanie kanału szyjki macicy: 250 zł + cena za badanie histopatologiczne

od 250 zł

Usunięcie zmian w obrębie szyjki macicy (np. polip szyjki macicy): 250zł + cena za badanie histopatologiczne

od 250 zł

Pobranie wycinków z tarczy części pochwowej szyjki macicy: 300 zł + cena za badanie histopatologiczne

od 300 zł

Pobranie wycinków ze zmian pochwy/sromu: 300 zł + cena za badanie histopatologiczne

od 300 zł

----- Ginekologia estetyczna -----

Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej

200 zł

Zwężanie przedsionka pochwy kwasem hialuronowym

1200 zł

Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym

1200 zł

Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

1200 zł

Powiększenie punktu G osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower

2000-3000zł

Zwężenie pochwy z wykorzystaniem nici

2000 zł/szt

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

1800 zł

O-shot (orgasmic shot) osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

O-shot (orgasmic shot) kwasem hialuronowym

1200 zł

Mezoterapia okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

Odmładzanie warg sromowych osoczem bogatopłytkowym

1200 zł

Nici PDO na wargi sromowe

500 zł

Komfortowa atmosfera, najlepsi lekarze, nowoczesne metody diagnostyki i leczenia. Jeśli szukasz zaufanego ginekologa w Krakowie – prywatnie, z pełnym zakresem usług profilaktycznych i specjalistycznych – zapraszamy do kliniki Euromedica. Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług, indywidualne podejście i kompleksową opiekę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Poradnia ginekologiczna w klinice Euromedica

Ginekologia jest dziedziną medycyny, która dotyczy profilaktyki i leczenia chorób żeńskiego układu płciowego. Lekarze z tej specjalizacji zajmują się problemami kobiet w każdym wieku.

W naszej poradni ginekologicznej pacjentki korzystają nie tylko z leczenia i diagnostyki różnego rodzaju zaburzeń, ale również z zabiegów ginekologii estetycznej. Ich celem może być np. poprawa stanu pochwy i okolic intymnych, przywrócenie komfortu życia seksualnego, lub usunięcie krępujących dolegliwości takich jak suchość pochwy czy nietrzymanie moczu.

Większość kobiet korzysta z usług ginekologa prywatnie – w Krakowie, jak i w całej Polsce. Przyczyny są różne. Najczęściej wymieniane powody to m.in. szybsze terminy wizyt, wyższa jakość i kompleksowość obsługi, mniejszy stres, lepsze wyposażenie placówki, poczucie bezpieczeństwa, a także szeroki zakres oferowanych zabiegów.

Ginekologia Kraków. Dlaczego warto nas wybrać?

Ginekologia w klinice Euromedica to ważny dział, w którym zebraliśmy najlepszych ekspertów z dziedziny kobiecego zdrowia.

Wiemy, że dla naszych pacjentek ogromne znaczenie ma zarówno wiedza i doświadczenie, jak i odpowiednie podejście ze strony specjalisty. Dbamy więc o zapewnienie im pełnego komfortu podczas wizyty w gabinecie.

Ginekolodzy z naszej kliniki podchodzą do każdego przypadku w sposób indywidualny. Odpowiadają wyczerpująco na wszelkie pytania czy wątpliwości. Dostosowują metody leczenia i diagnostyki do specyfiki problemu lub schorzenia, a także osobistych preferencji i ewentualnych obaw pacjentki. Komfort oraz odpowiednia atmosfera to dla nas ważne, wręcz kluczowe kwestie. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy oceniani jako zaufana poradnia ginekologiczna w Krakowie.

Zalety poradni ginekologicznej Euromedica

 • Nowoczesny sprzęt – w klinice używamy wyłącznie nowoczesnych i sprawdzonych technologii, które są stosowane na całym świecie. Stawiamy na urządzenia diagnostyczne nowej generacji, korzystając m.in. z lasera diodowego zapewniającego ogromną precyzję i bezpieczeństwo.
 • Komfortowe warunki – oceniając usługi naszych ginekologów w Krakowie, pacjentki zwracają uwagę na doskonałe warunki panujące w klinice i obsługę na każdym kolejnym etapie: od pierwszej wizyty po opiekę pozabiegową.
 • Innowacyjne zabiegi – stosujemy nowoczesne metody, gdyż to one zapewniają najlepsze rezultaty i szybki powrót do zdrowia. Sposób przeprowadzania badania lub zabiegu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdej pacjentki. Dlatego czasem proponujemy przeprowadzenie ich za pomocą klasycznej techniki chirurgicznej, a innym razem przedstawiamy możliwość zastosowania specjalnych urządzeń i preparatów.

Polecany ginekolog w Krakowie. Poznaj nasze usługi

Dawniej wizyty u ginekologa kojarzyły się z czymś krępującym i wstydliwym. Wiele kobiet korzystało z pomocy lekarzy wyłącznie w skrajnych sytuacjach lub podczas ciąży. Dziś, dzięki większej możliwości wyboru, wizyta w poradni ginekologicznej stała się czymś prostym i naturalnym.

 • Z usług ginekologa warto korzystać regularnie, minimum raz w roku w celu wykonania badań, cytologii i usg. Umożliwia to wykrycie wszelkich nieprawidłowości w ich początkowym stadium.
 • Natomiast wybór zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej pozwala zwiększyć komfort życia i pomaga zlikwidować dyskomfort (który kobieta odczuwa na co dzień lub podczas stosunku seksualnego).

Jeśli oczekujesz miłej atmosfery i obsługi na wysokim poziomie, skorzystaj z pomocy doświadczonego ginekologa w Krakowie. Prywatnie, w doskonale wyposażonym gabinecie, w klinice Euromedica będącej laureatem konkursu Orły Medycyny 2021. Sprawdź naszych specjalistów i umów się na najbliższą wizytę telefonicznie lub online.

Zapraszamy do kontaktu

  Zapraszamy
  do kliniki
  Euromedica

  Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków

  Godziny przyjęć:
  poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

  tel. 570 550 599

  e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

  Blog

  napisz do nas

   * pola wymagane

   ul. Piastowska 1 B, 30-211 Kraków

   tel. 575 999 867

   e-mail: rejestracjapiastowska@ecms.com.pl

   © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl