DIAGNOSTYKA I LECZENIE KAMICY NERKOWEJ

Oferujemy pełną diagnostykę i analizę chemiczną złogu. Wdrażamy leczenie farmakologiczne i operacyjne. Po ukończeniu leczenia kamicy w naszej klinice, kierujemy pacjentów na poszerzone badania metaboliczne, mające na celu identyfikację zaburzeń składu moczu i na tej podstawie dobieramy dedykowane leczenie dla konkretnego pacjenta według standardów europejskich.

DIAGNOSTYKA I LECZENIE CHORÓB ZAPALNYCH GRUCZOŁU KROKOWEGO

Zapewniamy prawidłową i szczegółową analizę przyczyn zgodnie z wytycznymi EAU i AUA. Wykonujemy pełną i skróconą próbę MEARESA-STAMEYA. Poszerzamy leczenie o odpowiednie leki, preparaty roślinne i antyoksydanty, kierujemy na fizykoterapię i leczenie funkcjonalne zgodnie z najnowszymi doniesieniami badań naukowych

LECZENIE CHORÓB INFEKCYJNYCH UKŁADU MOCZOWO – PŁCIOWEGO

Zwłaszcza dolegliwości nawrotowych, odpornych na standardowe leczenie. Oferujemy pełną diagnostykę i leczenie infekcji przenoszonych drogą płciową, również wywołanych przez bakterie atypowe, wirusy i grzyby.

LECZENIE ŁAGODNEGO ROZROSTU GRUCZOŁU KROKOWEGO

Oferujemy pełną diagnostykę czynnościową i biochemiczną, oraz spersonalizowaną analizę przyczyn dolegliwości, w zależności od nasilenia objawów i indywidualnej sytuacji pacjenta. Wdrażamy leczenie funkcjonalne, farmakologiczne oraz operacyjne, w tym mało inwazyjne laserowe zabiegi endoskopowe.

OPERACJA STULEJKI I ELONGACJA WĘDZIDEŁKA

W Euromedice zajmujemy się kompleksowym leczeniem oraz profesjonalnymi zabiegami chirurgicznymi w obrębie męskich narządów rozrodczych. Nasi doświadczeni lekarze w profesjonalny oraz dyskretny sposób zajmą się: - Stulejką - Elongacją krótkiego wędzidełka - Odseparowaniem blaszki wewnętrznej napletka od żołędzi prącia.

WAZEKTOMIA

Wazektomia to chirurgiczny zabieg przecięcia nasieniowodów, będący jedną z metod antykoncepcji dla mężczyzn. Charakteryzuje sie wysoka skutecznością - szanse na zajście w ciążę po prawidłowo przeprowadzonym zabiegu są praktycznie zerowe. Zabieg jest bezpieczny dla zdrowia i nie zmniejsza satysfakcji seksualnej.

DIAGNOSTYKA I LECZENIE NOWOTWORÓW DRÓG MOCZOWO - PŁCIOWYCH

Przeprowadzamy NOWOCZESNE badania molekularne w kierunku obecności raka gruczołu krokowego – MDXselect / PCA3 oraz oferujemy możliwość poddania się zabiegowi robotycznego usunięcia tego gruczołu (RALP). Wykonujemy również biopsję fuzyjną gruczołu krokowego. Na podstawie wywiadu oraz wyników badań kwalifikujemy do leczenia biologicznego, operacyjnego, farmakologicznego, radioterapii oraz programów terapeutycznych. Zapewniamy ciągłość prowadzonego leczenia i kontrolę przebiegu kolejnych etapów leczenia przez naszych onkologów. Współpracujemy z europejskimi klinikami w celu zindywidualizowania terapii onkologicznej i maksymalizacji jej skuteczności.

LECZENIE ZABURZEŃ CZYNNOŚCIOWYCH DRÓG MOCZOWYCH

Miedzy innymi problemów w oddawaniu moczu oraz wodonercza. Specjalizujemy się w obszarze zaburzeń czynnościowych pęcherza moczowego – pęcherz nadaktywnego, nadczynności lub niewydolność zwieracza i wypieracza. Oferujemy pełną diagnostykę i analizę wyników oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego dopęcherzowego lub kombinacyjnego. W leczeniu współpracujemy ze specjalistami neurologii oraz specjalistami leczenia przewlekłego bólu.

Urologia
- zabiegi
Urologia
- lekarze

Cennik

Konsultacja on-line

170-200 zł

Konsultacja urologiczna/andrologiczna

170-250 zł

Wizyta recepturowa on-line

60 zł

Plastyka napletka w znieczuleniu miejscowym- częściowa i całkowita ( obrzezanie )

1800 zł

Elongacje (wydłużenie) wędzidełka napletka

1200 zł

Niepłodność męska

170- 250 zł

Nietrzymanie moczu

170- 250 zł

USG układu moczowego

170- 250 zł

Pełna próba Mearesa - Stameya PCR ( 1x masaż stercza, 4x posiew moczu, 4x ogólne badania moczu, oznaczenie leukocytów, 2x Chlamydia trachomatis, 2x Mycoplasma hominis,Ureaplasma)

1170 zł

Pełna próba Mearesa - Stameya

1050 zł

Skrócona próba Mearesa - Stameya PCR ( 1x masaż stercza, 2x posiew moczu, 2x ogólne badania moczu, oznaczenie leukocytów, 1x Chlamydia trachomatis, 1x Mycoplasma hominis,Ureaplasma)

810 zł

Skrócona próba Mearesa - Stameya

750 zł

Wazektomia

2500 zł

Usunięcie zmian miejscowych moszny i prącia

1200 zł

Uroflowmetria

150 zł

Biobsja fuzyjna gruczołu krokowego

4000 zł

Zapraszamy do kontaktu

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Zapraszamy
  do kliniki
  Euromedica

  Aleja Kijowska 64/U2
  30-079 Kraków

  Godziny przyjęć:
  poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

  tel. 570 550 599

  e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

  napisz do nas

   * pola wymagane

   Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

   © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
   Umów się