Usuwanie włókniaków

400 zł

Zabieg usuwania włókniaków jest procedurą wysokoskuteczną. Pozwala trwale i precyzyjnie usunąć zmiany skórne. Szczególnie polecany jest osobom, które chcą pozbyć się szpecących grudek przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i minimalnego ryzyka pozostawienia śladów. Jest to niezwykle ważne przy zabiegach wykonywanych na twarzy, w tym w okolicy oka. Specjalista dermatolog może przeprowadzić zabieg na wiele sposobów. Metodą preferowaną przez lekarzy i chętnie wybieraną przez pacjentów jest elektrokoagulacja lub kriochirurgia (tzw. wymrażanie włókniaków).

Po więcej merytorycznej wiedzy zapraszamy do podstrony Blog.

Przygotowanie do zabiegu

Szczególne postępowanie przed zabiegiem nie jest wymagane. Usuwanie włókniaków jest zaliczane do procedur minimalnie inwazyjnych, co ogranicza doznania bólowe. Większość pacjentów nie odczuwa żadnego dyskomfortu, a u osób szczególnie wrażliwych możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego.

Przebieg zabiegu

Zabieg przeprowadza lekarz specjalista dermatologii. Sama procedura zajmuje od kilku do kilkunastu minut w zależności od ilości i umiejscowienia zmian skórnych.

Postępowanie pozabiegowe

Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk ustępujący po kilku godzinach. Przez pierwsze dni po zabiegu może być odczuwalne niewielkie swędzenie i pieczenie. Jest to normalne w okresie prawidłowego gojenia. Miejsc poddanych zabiegowi nie należy drapać ani narażać na uszkodzenia mechaniczne. Ochrona przed promieniami UV do momentu całkowitego wygojenia jest absolutnie niezbędna!

Specjaliści wykonujący zabieg

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2
30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

napisz do nas

    * pola wymagane

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
    Umów się