Telekonsultacje

KONSULTACJA Z WYBRANYM SPECJALISTĄ ON-LINE

W Euromedica dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego to pacjent wybiera preferowany rodzaj kontaktu ze specjalistą. Oferujemy rozmowę telefoniczną lub poprzez videoczat. Oferyjemy telekonsultacje:

Urologiczne,                                 Neurologiczne,

Ginekologiczne,                           Psychiatryczne,

Dermatologiczne,                        Hematologiczne,

Onkologiczne,                              Reumatologiczne,

Dietetyczne,                                 Ze specjalistą medycyny bólu.

Endokrynologiczne.

 

E-RECEPTA

To elektroniczna wersja recepty.  Pozwala na bezpieczny i szybki zakup zaleconych przez lekarza leków. Nie wymaga drukowania, usprawnia pracę przychodni i może zostać zrealizowana w każdej aptece bez obowiązku wykonywania odpisu.

E-ZWOLNIENIE

To elektroniczna wersja zwolnienia chorobowego. Jest wystawiana przez lekarza  i stanowi ogromne ułatwienie, ponieważ nie musisz zanosić go pracodawcy. Zwolnienie jest przesyłane automatycznie na profil PUE płatnika oraz pracodawcy.

E-SKIEROWANIE

To elektroniczna wersja skierowania. Umożliwi pełną, elektroniczną obsługę procesu skierowania na leczenie m.in. ambulatoryjne, szpitalne i tomografię, bez obowiązku dostarczania oryginału do placówki. Dokument będzie widoczny w Internetowym Koncie Pacjenta.

Specjaliści

Urolog

Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych oraz tłumacząc najnowsze i najważniejsze doniesienia naukowe. W szczególności interesuje się urologią onkologiczną jak i leczeniem kamicy układu moczowego.

Zobacz profil
Urolog

Szczególnie interesuje się endoskopią i laparoskopią w urologii, chirurgią cewki moczowej oraz zaburzeniami andrologicznymi. Wykonuje badania diagnostyczne USG układu moczowego, moszny, gruczołu krokowego.

Zobacz profil
Ginekolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Wykonuję USG ginekologiczne, USG ciąży oraz USG piersi.

Zobacz profil
Urolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego i płciowego. Wykonuję badania USG układu moczowego, USG narządów moszny, TRUS(usg transrektalne prostaty) biopsję prostaty, badanie uroflometryczne.

Zobacz profil
Ginekolog

Priorytetem w jej pracy jest nie tylko wnikliwe badanie, ale przede wszystkim poświęcenie odpowiedniego czasu na rozmowę i dobry wywiad, które owocują na późniejszej ścieżce leczenia.

Zobacz profil
Dermatolog

W 2012 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, otrzymując tytuł Najlepszego Absolwenta. Doskonaliła swoje umiejętności biorąc udział w stażach zagranicznych: w Stanach Zjednoczonych

Zobacz profil
Urolog

Jest aktywnym uczestnikiem krajowych i zagranicznych konferencji naukowych, prowadzi zajęcia ze studentami oraz szkolenia specjalizacyjne w ramach specjalizacji w dziedzinie urologii.

Zobacz profil

Cennik

Usługa Cena
Telekonsultacja on line 150-200 zł
Konsultacja recepturowa 60 zł

Skontaktuj się z nami

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Zobacz Politykę i Warunki Google.