Ginekologia

PROFILAKTYKA

Bardzo ważna w naszej pracy, regularne badania cytologiczne szyjki macicy , badanie USG piersi oraz standardowe badanie ginekologiczne pozwalają na wczesne wykrycie wielu schorzeń narządu rodnego oraz na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Przy początkowych stadiach wielu chorób, włącznie z nowotworowymi wcześnie postawiona diagnoza i odpowiednie leczenie gwarantują całkowity powrót do zdrowia.

LECZENIE INFEKCJI UKŁADU MOCZOWO PŁCIOWEGO

Wykonujemy kompleksową diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową. Pomagamy również pacjentkom zmagającym się z nawracającymi, trudnymi do leczenia infekcjami.

DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA

Wykonujemy USG ginekologiczne, które pozwala na wykrycie patologii w odrębie miednicy mniejszej takich jak: guzy i torbiele jajników, mięśniaki macicy, polipy endometrialne i inne. Wykonujemy również USG piersi. Każda kobieta po ukończeniu 25 roku życia powinna profilaktycznie wykonać takie badanie, celem oceny budowy piersi oraz zawartości dołu pachowego. Ewentualne wykryte zmiany klasyfikujemy jako łagodne, wymagające jedynie obserwacji lub jako podejrzane. W takiej sytuacji kierujemy pacjentkę do dalszej diagnostyki histopatologicznej. U pacjentek starających się o zajście w ciąże wykonujemy również monitorowanie owulacji.

ANTYKONCEPCJA

Zajmujemy się doborem skutecznych, a co najważniejsze bezpiecznych dla pacjentki metod antykoncepcji. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdej z pań. Dobór antykoncepcji poprzedzony jest wizytą, na której omawiamy ogólnodostępne metody zapobiegania ciąży i razem z pacjentką wybieramy najbardziej optymalną z nich. Zakładamy również wkładki domaciczne.

PROWADZENIE CIĄŻY

Zajmujemy się zarówno prowadzeniem ciąży fizjologicznej, jak i ciąży wysokiego ryzyka, powikłanej takimi schorzeniami jak: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca. Zapewniamy kompleksową opiekę, od momentu potwierdzenia ciąży aż do jej rozwiązania.

Lifting krocza nićmi oraz nici PDO na wargi sromowe

Zastosowanie nici pomaga pozbyć się defektów w obrębie krocza. Terapia polega na zastosowaniu specjalistycznych nici w przypadlu zbyt szerokiego lub luźnego wejście do pochwy. Jest ono często rezultatem porodu drogami natury z następowym zszyciem krocza po jego pęknięciu lub nacięciu. Efektem zabiegu będzie ujędrnienie zwiotczałej skóry i tkanki podskórnej.

O-shot (orgasmic shot) osoczem bogatopłytkowym

Ostrzyknięcie osoczem okolic przedniej ściany pochwy oraz łechtaczki poprawia ukrwienie poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, przez co znacząco poprawia funkcję tej okolicy, uwrażliwia te miejsca na bodźce i poprawia ich nawilżenie.

Mezoterapia okolic intymnych (pochwa, wargi sromowe) osoczem bogatopłytkowym

Zabieg polega na ostczyknięciu okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym, uzyskanym z wcześniej pobranej krwi pacjentki. Terapia pomaga przy przewlekłych infekcjach, zwiotczałej skórze w okolicach intymnych oraz wysiłkowym nietrzymaniu moczu.

G-shot kwasem hialuronowym (powiększenie punktu G)

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w okolicę punktu G ma na celu jego uwydatnienie, powiększenie i ujędrnienie uwrażliwiając na bodźce.

Wypełnianie/modelowanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym

To zabieg, który poprawia wygląd warg sromowych oraz jednocześnie działa ochronnie na wargi sromowe mniejsze i pochwę. Uwypuklone wargi sromowe większe ograniczają infekcje, podrażnienia czy urazy narządów głębiej położonych. Zbyt małe wargi sromowe większe pozbawione są funkcji ochronnej. Dodatkową funkcją kwasu hialuronowego jest nawodnienie/ nawilżenie śluzówki oraz jej odmłodzenie poprzez poprzez stymulowanie fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu. Kwas hialuronowy przywraca elastyczność i objętość.

Kwas hialuronowy w okolice cewki moczowej

Początkowe stadium wysiłkowego nietrzymania moczu może być leczone kwasem hialuronowym. Jego iniekcja w okolicę cewki moczowej zmienia kąt nachylenia cewki moczowej, co zapobiega niekontrolowanemu popuszczaniu moczu. Dodatkowo pobudza tkanki do regeneracji dzięki temu ściana pochwy ulega wzmocnieniu stanowiąc rusztowanie dla cewki moczowej. okołocewkowy.

Specjaliści

Ginekolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Wykonuję USG ginekologiczne, USG ciąży oraz USG piersi.

Zobacz profil
Ginekolog

Priorytetem w jej pracy jest nie tylko wnikliwe badanie, ale przede wszystkim poświęcenie odpowiedniego czasu na rozmowę i dobry wywiad, które owocują na późniejszej ścieżce leczenia.

Zobacz profil

Cennik

Usługa Cena
Konsultacja ginekologiczna z USG 230-250 zł
konsultacja on-line 200 zł
Wizyta recepturowa 60 zł
Antykoncepcja 230-250 zł
Badanie profilaktyczne 230-250 zł
Konsultacja ginekologiczna+cytologia 280-360 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG transwaginalne 230-250 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG transwaginalne + USG piersi 350 zł
Prowadzenie ciąży 230-250 zł
USG ginekologiczne 170 zł
USG piersi 170-200 zł
Założenie wkładki domacicznej 900-1200 zł
Usunięcie wkładki domacicznej 200 zł
Konsultacja położnicza + USG prenatalne 230-250 zł
Osocze bogatopłytkowe 1200 zł
Cytologia 50 zł
Cytologia płynna LBC 110 zł
Cytologia moczu 110 zł
Założenie implantu antykoncepcyjnego NXT 600 zł
Biopsja aspiracyjna endometrium: 300 zł + cena za badanie histopatologiczne (minimalnie inwazyjna metoda diagnostyki schorzeń toczących się w obrębie jamy macicy, stosowana szeroko w diagnostyce nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych. Metoda alternatywna do procedury zabiegowego łyżeczkowania jamy macicy) od 300 zł
Łyżeczkowanie kanału szyjki macicy: 250 zł + cena za badanie histopatologiczne od 250 zł
Usunięcie zmian w obrębie szyjki macicy (np. polip szyjki macicy): 250zł + cena za badanie histopatologiczne. od 250 zł
Pobranie wycinków z tarczy części pochwowej szyjki macicy: 300 zł + cena za badanie histopatologiczne. od 300 zł
Pobranie wycinków ze zmian pochwy/sromu: 300 zł + cena za badanie histopatologiczne. od 300 zł
Ginekologia estetyczna
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 200 zł
Zwężanie przedsionka pochwy kwasem hialuronowym 1200 zł
Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym 1200 zł
Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym 1200 zł
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym 1200 zł
Powiększenie punktu G osoczem bogatopłytkowym 1200 zł
Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower 2000-3000 zł
Zwężenie pochwy z wykorzystaniem nici 2000/szt zł
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym 1800 zł
O-shot (orgasmic shot) osoczem bogatopłytkowym 1200 zł
O-shot (orgasmic shot) kwasem hialuronowym 1200 zł
Mezoterapia okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym 1200 zł
Odmładzanie warg sromowych osoczem bogatopłytkowym 1200 zł
Nici PDO na wargi sromowe 500 zł

Skontaktuj się z nami

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Zobacz Politykę i Warunki Google.