Ginekologia

PROFILAKTYKA

Bardzo ważna w naszej pracy, regularne badania cytologiczne szyjki macicy , badanie USG piersi oraz standardowe badanie ginekologiczne pozwalają na wczesne wykrycie wielu schorzeń narządu rodnego oraz na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Przy początkowych stadiach wielu chorób, włącznie z nowotworowymi wcześnie postawiona diagnoza i odpowiednie leczenie gwarantują całkowity powrót do zdrowia.

LECZENIE INFEKCJI UKŁADU MOCZOWO PŁCIOWEGO

Wykonujemy kompleksową diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową. Pomagamy również pacjentkom zmagającym się z nawracającymi, trudnymi do leczenia infekcjami.

DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA

Wykonujemy USG ginekologiczne, które pozwala na wykrycie patologii w odrębie miednicy mniejszej takich jak: guzy i torbiele jajników, mięśniaki macicy, polipy endometrialne i inne. Wykonujemy również USG piersi. Każda kobieta po ukończeniu 25 roku życia powinna profilaktycznie wykonać takie badanie, celem oceny budowy piersi oraz zawartości dołu pachowego. Ewentualne wykryte zmiany klasyfikujemy jako łagodne, wymagające jedynie obserwacji lub jako podejrzane. W takiej sytuacji kierujemy pacjentkę do dalszej diagnostyki histopatologicznej. U pacjentek starających się o zajście w ciąże wykonujemy również monitorowanie owulacji.

ANTYKONCEPCJA

Zajmujemy się doborem skutecznych, a co najważniejsze bezpiecznych dla pacjentki metod antykoncepcji. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdej z pań. Dobór antykoncepcji poprzedzony jest wizytą, na której omawiamy ogólnodostępne metody zapobiegania ciąży i razem z pacjentką wybieramy najbardziej optymalną z nich. Zakładamy również wkładki domaciczne.

PROWADZENIE CIĄŻY

Zajmujemy się zarówno prowadzeniem ciąży fizjologicznej, jak i ciąży wysokiego ryzyka, powikłanej takimi schorzeniami jak: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca. Zapewniamy kompleksową opiekę, od momentu potwierdzenia ciąży aż do jej rozwiązania.

Specjaliści

Ginekolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Wykonuję USG ginekologiczne, USG ciąży oraz USG piersi.

Zobacz profil
Ginekolog

Priorytetem w jej pracy jest nie tylko wnikliwe badanie, ale przede wszystkim poświęcenie odpowiedniego czasu na rozmowę i dobry wywiad, które owocują na późniejszej ścieżce leczenia.

Zobacz profil

Cennik

Usługa Cena
Konsultacja ginekologiczna z USG 230-250 zł
konsultacja on-line 200 zł
Wizyta recepturowa 60 zł
Antykoncepcja 230-250 zł
Badanie profilaktyczne 230-250 zł
Antykoncepcja 200 zł
Konsultacja ginekologiczna+cytologia 280-360 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG transwaginalne 230-250 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG transwaginalne + USG piersi 350 zł
Prowadzenie ciąży 230-250 zł
USG ginekologiczne 170 zł
USG piersi 170-200 zł
Założenie wkładki domacicznej 900-1200 zł
Usunięcie wkładki domacicznej 200 zł
Konsultacja położnicza + USG prenatalne 230-250 zł
Osocze bogatopłytkowe 1200 zł
Cytologia 50 zł
Cytologia płynna LBC 110 zł
Cytologia moczu 110 zł

Skontaktuj się z nami