Urologia

DIAGNOSTYKA I LECZENIE NOWOTWORÓW DRÓG MOCZOWO - PŁCIOWYCH

Przeprowadzamy NOWOCZESNE badania molekularne w kierunku obecności raka gruczołu krokowego – MDXselect / PCA3 oraz oferujemy możliwość poddania się zabiegowi robotycznego usunięcia tego gruczołu (RALP). Wykonujemy również biopsję fuzyjną gruczołu krokowego. Na podstawie wywiadu oraz wyników badań kwalifikujemy do leczenia biologicznego, operacyjnego, farmakologicznego, radioterapii oraz programów terapeutycznych. Zapewniamy ciągłość prowadzonego leczenia i kontrolę przebiegu kolejnych etapów leczenia przez naszych onkologów. Współpracujemy z europejskimi klinikami w celu zindywidualizowania terapii onkologicznej i maksymalizacji jej skuteczności. 

DIAGNOSTYKA I LECZENIE KAMICY NERKOWEJ

Oferujemy pełną diagnostykę i analizę chemiczną złogu. Wdrażamy leczenie farmakologiczne i operacyjne. Po ukończeniu leczenia kamicy w naszej klinice, kierujemy pacjentów na poszerzone badania metaboliczne, mające na celu identyfikację zaburzeń składu moczu i na tej podstawie dobieramy dedykowane leczenie dla konkretnego pacjenta według standardów europejskich.

DIAGNOSTYKA I LECZENIE CHORÓB ZAPALNYCH GRUCZOŁU KROKOWEGO

Zapewniamy prawidłową i szczegółową analizę przyczyn zgodnie z wytycznymi EAU i AUA. Wykonujemy pełną i skróconą próbę MEARESA-STAMEYA. Poszerzamy leczenie o odpowiednie leki, preparaty roślinne i antyoksydanty, kierujemy na fizykoterapię i leczenie funkcjonalne zgodnie z najnowszymi doniesieniami badań naukowych

LECZENIE CHORÓB INFEKCYJNYCH UKŁADU MOCZOWO – PŁCIOWEGO

Zwłaszcza dolegliwości nawrotowych, odpornych na standardowe leczenie. Oferujemy pełną diagnostykę i leczenie infekcji przenoszonych drogą płciową,  również wywołanych przez bakterie atypowe, wirusy i grzyby. 

LECZENIE ZABURZEŃ CZYNNOŚCIOWYCH DRÓG MOCZOWYCH

Miedzy innymi problemów w oddawaniu moczu oraz wodonercza.  Specjalizujemy się w obszarze  zaburzeń czynnościowych pęcherza moczowego –  pęcherz nadaktywnego, nadczynności lub niewydolność zwieracza i wypieracza. Oferujemy pełną diagnostykę i analizę wyników oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego dopęcherzowego lub kombinacyjnego. W leczeniu współpracujemy ze specjalistami neurologii oraz specjalistami leczenia przewlekłego bólu.

LECZENIE ŁAGODNEGO ROZROSTU GRUCZOŁU KROKOWEGO

Oferujemy pełną diagnostykę czynnościową i biochemiczną, oraz spersonalizowaną analizę przyczyn dolegliwości, w zależności od nasilenia objawów i indywidualnej sytuacji pacjenta. Wdrażamy leczenie  funkcjonalne, farmakologiczne oraz operacyjne, w tym mało inwazyjne laserowe zabiegi endoskopowe.

OPERACJA STULEJKI I ELONGACJA WĘDZIDEŁKA

W Euromedice zajmujemy się kompleksowym leczeniem oraz profesjonalnymi zabiegami chirurgicznymi w obrębie męskich narządów rozrodczych. Nasi doświadczeni lekarze w profesjonalny oraz dyskretny sposób zajmą się: - Stulejką - Elongacją krótkiego wędzidełka - Odseparowaniem blaszki wewnętrznej napletka od żołędzi prącia.

WAZEKTOMIA

Wazektomia to chirurgiczny zabieg przecięcia nasieniowodów, będący jedną z metod antykoncepcji dla mężczyzn. Charakteryzuje sie wysoka skutecznością - szanse na zajście w ciążę po prawidłowo przeprowadzonym zabiegu są praktycznie zerowe. Zabieg jest bezpieczny dla zdrowia i nie zmniejsza satysfakcji seksualnej.

Specjaliści

Urolog

Szczególnie interesuje się endoskopią i laparoskopią w urologii, chirurgią cewki moczowej oraz zaburzeniami andrologicznymi. Wykonuje badania diagnostyczne USG układu moczowego, moszny, gruczołu krokowego.

Zobacz profil
Urolog

Jest aktywnym uczestnikiem krajowych i zagranicznych konferencji naukowych, prowadzi zajęcia ze studentami oraz szkolenia specjalizacyjne w ramach specjalizacji w dziedzinie urologii.

Zobacz profil
Urolog

Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych oraz tłumacząc najnowsze i najważniejsze doniesienia naukowe. W szczególności interesuje się urologią onkologiczną jak i leczeniem kamicy układu moczowego.

Zobacz profil
Urolog

W mojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego i płciowego. Wykonuję badania USG układu moczowego, USG narządów moszny, TRUS(usg transrektalne prostaty) biopsję prostaty, badanie uroflometryczne.

Zobacz profil

Cennik

Usługa Cena
Konsultacja on-line 170-200 zł
Konsultacja urologiczna/andrologiczna 170-250 zł
Wizyta recepturowa on-line 60 zł
Plastyka napletka w znieczuleniu miejscowym- częściowa i całkowita ( obrzezanie ) 1800 zł
Elongacje (wydłużenie) wędzidełka napletka 1200 zł
Niepłodność męska 170- 250 zł
Nietrzymanie moczu 170- 250 zł
USG układu moczowego 170- 250 zł
Pełna próba Mearesa - Stameya PCR ( 1x masaż stercza, 4x posiew moczu, 4x ogólne badania moczu, oznaczenie leukocytów, 2x Chlamydia trachomatis, 2x Mycoplasma hominis,Ureaplasma) 1170 zł
Pełna próba Mearesa - Stameya 1050 zł
Skrócona próba Mearesa - Stameya PCR ( 1x masaż stercza, 2x posiew moczu, 2x ogólne badania moczu, oznaczenie leukocytów, 1x Chlamydia trachomatis, 1x Mycoplasma hominis,Ureaplasma) 810 zł
Skrócona próba Mearesa - Stameya 750 zł
Wazektomia 2500 zł
Usunięcie zmian miejscowych moszny i prącia 1200 zł
Uroflowmetria 150 zł
Biobsja fuzyjna gruczołu krokowego 4000 zł

Skontaktuj się z nami

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Zobacz Politykę i Warunki Google.