Dr Tomasz Kupiec

Anestezjolog

Jestem lekarzem specjalistą Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W codziennej pracy zajmuję się praca na bloku operacyjnym gdzie przygotowuję i dbam o bezpieczeństwo i komfort operowanych pacjentów, przeprowadzam znieczulenia ogólne i regionalne w tym blokady obwodowe do zapewnienia pacjentom braku bólu oraz komfortu podczas znieczulenia i zabiegu. Jako anestezjolog koordynuję również pracę bloku operacyjnego w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie. Koordynuję akcje resuscytacyjne jak również pracuje w ddziale Inetsnwynej Terapii gdzie zajmuję się pacjentami  w stanach ciężkich w przebiegu różnych chorób jak również pacjentami po urazach wielonarządowych. Z pasji zajmuję się leczeniem bólu wykorzystując metody farmakologiczne, blokady przeciwbólowe z opcjonalną termolezją jak również wykorzytsaniem właściwości leczniczych medycznej marihuany i preparatów z niej otrzymywanych. Zajmuję sie także opieką domową pacjentami wentylowanymi mechanicznie w przebiegu różnych schorzeń przewlekłych.

Swoją pasję z anestezjologii regionalnej rozwijałem głównie na bloku operacyjnym, wykonując liczne blokady przeciwbólowe do ostrych i planowych zabiegów chirurgicznych, a także uczestnicząc w licznych kursach oraz kongresach z zakresu anestezjologii regionalnej, oraz medycyny bólu. W trakcie wykonywania blokad przeciwbólowych dla podniesienia bezpieczeństwa ale również efektywności blokad wykonuję je pod kontrolą ultrasonograficzną. Korzystając z doświadczenia, chcę prowadzić terapie leczenia pacjentów z różnego rodzaju zespołami bólowymi m.in. bóle w chorobie nowotworowej, chorobach zwyrodnieniowych, po zabiegach operacyjnych, bóle neuropatyczne oraz towarzyszące im wtórne zaburzenia. W ostatnim czasie poszerzyłem swoją wiedzę o lecznicze zastosowanie medycznej marihuany oraz akupunkturę medyczną. W swojej działalności chcę stosować multimodalne podejście do terapii bólu, wykorzystując leczenie farmakologiczne, blokady interwencyjne, diagnostyczne, neuromodulację, a także zabiegi termolezji. Do pełnego podejścia niezbędna jest współpraca z fizjoterapeutą oraz chirurgiem, by móc w uzyskać w pełni optymalne wyniki leczenia. Często też, by ustalić źródło problemów poza blokadami diagnostycznymi konieczne jest wykonanie odpowiednich badań obrazowych by zaplanować całość leczenia.

Ceny:

Dr Tomasz Kupiec Tomasz Kupiec - ZnanyLekarz.pl

Zapraszamy
do kliniki
Euromedica

Aleja Kijowska 64/U2
30-079 Kraków

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 7:15-20:00

tel. 570 550 599

e-mail: rejestracja@ecms.com.pl

napisz do nas

    * pola wymagane

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam dobrowolną i wyraźną zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej sp. z o. o. sp. k., ul. Aleja Kijowska 64/U2, 30-079 Kraków, NIP: 6772450723, REGON: 385429035 moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    © 2022 Euromedica | wykonanie strony: kochinke.pl
    Umów się